Чемпіонат України серед ветеранів (40+): склади команд-учасниць

Як ми вже повідомляли, сьогодні у Сумах починається перший етап чемпіонату України серед ветеранів у віковій категорії "40+". Пропонуємо Вашій увазі склади команд, які братимуть участь.

"Глорія" (Одеса) 

 

п/п

Прізвище, ім’я та по

батькові (повністю)

Дата народження

Спортивне звання

 

 

1. 

Снігур Юрій Юрійович

16,06,1976

 

 

2. 

Криворучко Богдан Володимирович

4,07,1972

 

 

3. 

Коломійчук Анатолій Ігорович

18,10,1974

 

 

4. 

Станкевич Олександр Владиславович

30,06,1976

 

 

5. 

Каптенко Андрій Олександрович

6,05,1974

 

 

6. 

Шкорупеєв Костянтин Вікторович

17,06,1973

 

 

7. 

Шевченко Андрій Евгенович

27,09,1976

 

 

8. 

Азерлян Артур Петрович

27,07,1976

 

 

9. 

Шумлянский Вячеслав Володимирович

27,07,1973

 

 

10. 

Девдоріані Резо

28,03,1974

 

 

11. 

Мітін Дмитро Володимирович

8,03,1974

 

 

12. 

Сухарев Олександр Анатолійович

3,07,1970

 

 

13. 

Смішко Богдан Володимирович

20,08,1978

 

 

14. 

Марталога Богдан Іванович

2,05,1978

 

 

15. 

Кондрашов Сергій Петрович

           23,10,1975

 

 

ФК "Южноукраїнськ" (Южноукраїнськ)

 

п/п

Прізвище, ім’я та по

батькові (повністю)

Дата народження

Спортивне звання

 

 

1.

Кривицький Олександр Іванович

18.11.1971

 

III

2.

Грошкін Дмитро Олександрович

06.06.1975

 

 

3.

Патраман Володимир Георгійович

04.10.1973

КМС

 

4.

Міронов Олексій Валерійович

02.05.1973

КМС

 

5.

Бойко Юрій Леонідович

19.11.1972

КМС

 

6.

Кісільов Володимир Вікторович

10.09.1975

 

 

7.

Андронатій Едуард Леонідович

18.11.1971

 

 

8.

Спотар Ігор Іванович

10.10.1978

 

 

9.

Літвінов Юрій Вікторович

26.03.1974

КМС

 

10.

Грушанський Сергій Вікторович

03.07.1972

КМС

 

11.

Курбатов Євген Сергійович

19.08.1978

КМС

 

12.

Квасневський Євген Анатолійович

06.01.1972

КМС

 

13.

Ярохович Сергій Павлович

18.02.1969

КМС

 

14.

Коріков Олег Миколайович

19.12.1970

 

III

15.

Ніколенко Владислав Васильович

14.02.1977

 

 

"Ю-40" (Южноукраїнськ)

 

п/п

Прізвище, ім’я та по

батькові (повністю)

Дата народження

Спортивне звання

 

 

1. 

Нікітін Станислав Валерійович

09.06.1972

 

КМС

2. 

Бондар Валентин Володимирович

17.11.1972

 

МС

3. 

Листопад В'ячеслав Васильович

30.04.1976

 

МС

4. 

Пікалов Олександр Миколайович

18.04.1973

 

МС

5. 

Костенко Микола Петрович

17.08.1975

 

МС

6. 

Гебель Сергій Анатолійович

05.02.1972

 

КМС

7. 

Сабатович Дмитро Артемович

12.11.1968

 

КМС

8. 

Севериненко Олександр Васильович

09.06.1976

 

МС

9. 

Беляєв Михайло Леонідович

19.05.1977

 

МС

10. 

Директоренко Валерій Євгенович

01.08.1976

 

МС

11. 

Козлов Борис Володимирович

27.03.1969

 

КМС

12. 

Гордієнко Вадим

08.09.1976

 

МС

13. 

Мирошник Олег Володимирович

21.12.1977

 

МС

"Союз" (Донецька обл.)

 

п/п

Прізвище, ім’я та по

батькові (повністю)

Дата народження

Спортивне звання

 

 

1. 

Сухомлинов Василь Леонідович

20.05.1976

 

 

2. 

Дубов Сергій Олександрович

28.12.1974

 

 

3. 

Нестеров Дмитро Геннадійович

22.08.1975

 

 

4. 

Мамчур Виталій Миколайович

16.04.1975

 

 

5. 

Саракуца Дмитро Вікторович

22.09.1975

 

 

6. 

Головня Дмитро Михайлович

04.08.1976

 

 

7. 

Чирва Володимир Володимирович

16.09.1977

 

 

8. 

Буймов Сергій Юрійович

03.02.1967

 

 

9. 

Бабариков Володимир Миколайович

           08.01.1969

 

 

10. 

Сьомкін Віталій Віталійович

26.09.1978

 

 

11. 

Іванов Олексій Володимирович

09.01.1978

 

 

12. 

Куриленко Іван Іванович

14.07.1971

 

 

13. 

Климов Роман Олегович

08.09.1977

 

 

14. 

Луцик Андрій Володимирович

12.06.1971

 

 

15. 

Надточій Юрій Миколайович

03.07.1967

 

 

16. 

Король Олександр Євгенович

          01.01.1962

 

 

17. 

Левченко Ілля Миколайович

           22.12.1977

 

 

18

Кондаков Юрій Миколайович

05.02.1975

 

 

"Володимирівка" (Волинська обл.)

 

п/п

Прізвище, ім’я та по

батькові (повністю)

Дата народження

Спортивне звання

 

 

1. 

Тищенко Олександр Анатолійович

02..01.1974

 

 

2. 

Подопригора Сергій Іванович

24.01.1974

 

 

3. 

Москвін Євген Вікторович

09.01.1974

 

 

4. 

Піддубний Сергій Олександрович

15.09.1976

 

 

5. 

Чабан Леонід  Олексійович

13.091972

 

 

6. 

Чемерис Сергій Петрович

27.06.1975

 

 

7. 

Шевчук Андрій Савович

20.03.1976

 

 

8. 

Цибик Юрій Романович

04.04.1978

 

 

9. 

Кудінов Юрій Олексійович

10.05.1975

 

 

10. 

Кольцун Сергій Григорович

23.07.1977

 

 

11. 

Вацяк Сергій Нестерович

29.12.1976

 

 

12. 

Валявка Володимир Ярославович

28.07.1974

 

 

13. 

Волох Роман Миколайович

11.02.1978

 

 

14. 

Кіркіш Ігор Федорович

19.10.1970

 

 

15. 

Ващук Юрій Володимирович

12.01.1973

 

 

16. 

Юрчук Олег Васильович

02.09.1975

 

 

17. 

Луців Андрій Михайлович

08.04.1974

 

 

18.

Оліда Михайло Степанович

27.10.1971

 

 

"Динамо" (Суми)

 

п/п

Прізвище, ім’я та по

батькові (повністю)

Дата народження

Спортивне звання

 

 

1. 

Коваленко Олександр Вікторович

27.09.1974

 

 

2. 

 Хавренко Олег Анатолійович

05.07.1974

 

 

3. 

Дядченко Руслан Володимирвич

28.01.1975

 

 

4. 

Тетявкін Роман Миколайович

03.11.1978

 

 

5. 

Кравченко Ігор Миколайович

04.12.1970

 

 

6. 

Острівний Ігор Іванович

05.10.1974

 

 

7. 

Бойко Анатолій Миколайович

02.11.1976

 

 

8. 

Стародубець Олександр Сергійович

29.06.1977

 

 

9. 

Логвинов Андрій Юрійович

03.12.1976

 

 

10. 

Шугаєв Сергій Володимирович

12.11.1976

 

 

11. 

Пукась Віктор Олександрович

19.12.1972

 

 

12. 

Мірошніков Олександр Михайлович

10.09.1976

 

 

13. 

Табачун Руслан Миколайович

13.09.1975

 

 

14. 

Гриценко Сергій Володимирович

22.10.1966

 

 

15. 

Мурашкін Дмитро Борисович

          25.06.1966

 

 

16. 

Турченко Сергій Петрович

15.03.1978

 

 

"АРПІ" (Донецьк/Запоріжжя)

 

п/п

Прізвище, ім’я та по

батькові (повністю)

Дата народження

Спортивне звання

 

 

1. 

Голяк Олександр Володимирович

03.01.1974

 

 

2. 

Толмачов Дмитро Єгорович

14.08.1972

 

Кандидат у майстри спорту

3. 

Кобець В'ячеслав Миколайович

07.10.1977

 

Кандидат у майстри спорту

4. 

Моргунов Олександр Юрійович

29.12.1974

 

Майстер спорту

5. 

Антонов Олександр Володимирович

02.06.1974

 

 

6. 

Кравченко Андрій Гарійович

25.11.1975

 

Мастер спорта

7. 

Чернишов Віталій Олександрович

30.11.1972

 

Майстер спорту міжнародного класу

8. 

Одегов Виталій Олексійович

13.06.1975

 

Майстер спорту

9. 

Босенко Едуард Васильович

12.11.1972

 

Кандидат у майстри спорту

10. 

Кабаненко Олександр Анатолійович

31.08.1974

 

Заслужений майстер спорту

11. 

Косенко Олександр Петрович

18.01.1970

 

Заслужений майстер спорту

12. 

Ткаченко Сергій Миколайович

09.08.1975

 

Майстер спорту

13. 

Кузьмин Дмитро Миколайович

09.07.1977

 

Майстер спорту

14. 

Фандєєв Олександр Олександрович

02.09.1971

 

 

15. 

Шуст Олег Анатолійович

12.06.1977

 

Майстер спорту

16. 

Ніколаєнко Віталій Петрович

23.12.1975

 

 

"ТВД" (Львів) 

 

п/п

Прізвище, ім’я та по

батькові (повністю)

Дата народження

Спортивне звання

 

 

1. 

Кіндій Мирон Романович

05.06.1964

 

Майстер спорту

2. 

Стасюк Ігор Володимирович

13.01.1977

 

 

3. 

Фок Тарас Миколайович

10.04.1971

 

 

4. 

Диня Сергій Михайлович

23.09.1974

 

 

5. 

Паршиков Андрій Дмитрович

04.04.1975

 

Майстер спорту

6. 

Свищ Роман Іванович

01.02.1978

 

 

7. 

Маковський Леонід Петрович

15.08.1971

 

Майстер спорту

8. 

Піх Ігор Степанович

01.01.1973

 

 

Прес-служба Асоціації футзалу України 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!