Чемпіонат України серед ветеранів (40+) у Сумах. Огляд першого ігрового дня + ВІДЕО + ФОТО

Напередодні у Сумах стартував перший етап чемпіонату України серед ветеранів у віковій категорії "40+". Пропонуємо Вашій увазі результати та відео огляди матчів першого ігрового дня.

ФК "Южноукраїнськ" (Южноукраїнськ) - "Союз" (Донецька обл.) - 2:1
ФК "Южноукраїнськ":
Андронатий - Кисельов, Ярохович, Патраман, Миронов, Кривицький, Слотарь, Грошкін, Бойко, Грушанський, Литвинов.
"Союз": Куриленко - Дубов, Саракуца, Чирва, Луцик, Нестеров, Мамчур, Сьомкін.
Голи: Патроман (19), Ярохович (34 - з пенальті) - Саракуца (27) 

"U-40" (Южноукраїнськ) - "ТВД" (Львів) - 0:2
"U-40":
Бобко - Чубінський, Гордієнко, Директоренко, Пікалов, Нікітін, Листопад, Бондар.
"ТВД": Стасюк - Паршиков, Піх, Кіндій, Фок, Маковський, Свищ, Кучер, Диня.
Голи: Паршиков (11), Піх (38). 

"АРПІ" (Запоріжжя) – ФК "Южноукраїнськ" (Южноукраїнськ) - 11:0
"АРПІ":
Кобець - Кабаненко, Чернишов, Одегов, Ткаченко, Моргунов, Кравченко, Хітонов, Босенко, Кузьмін
ФК "Южноукраїнськ": Андронатий - Кисельов, Ярохович, Патраман, Миронов, Кривицький, Слотарь, Грошкін, Бойко, Грушанський, Литвинов.
Голи: Моргунов (7, 32), Босенко (15, 40, 40), Чернишов (17), Одегов (23), Кабаненко (23, 37), Кравченко (27),  Ткаченко (38). 

"Союз" (Донецька обл.) - "Динамо" (Суми) - 4:1
"Союз":
Куриленко - Дубов, Саракуца, Чирва, Луцик, Нестеров, Мамчур, Сьомкін.
"Динамо": Хавренко - Коваленко, Дядченко, Бойко, Тетявкін, Охріменко, Логвінов, Кравченко, Шугаєв, Стародубець, Табачун.
Голи: Дубов (26, 28), Сьомкін (40), Чирва (40) - Табачун (35) 

"Чорне море" (Одеса) - "Володимирівка" (Волинська обл.) - 6:2
"Чорне море":
Стародубовський - Павленко, Мансуров, Ятло, Шпичка, Лобан, Гірка, Машьянов
"Володимирівка" : Подопригора - Луців, Вацяк, Москвін, Шевчук, Чабан, Кольцун, Цибик, Кудінов, Чемерис.
Голи: Гірка (2, 23, 35), Шпичка (23, 26), Мансуров (36) - Москвін (9), Вацяк (40)
Попередження: Гірка (26) 

Сьогодні будуть зіграні наступні матчі:
11.00. "U-40" (Южноукраїнськ) - "Союз" (Донецька обл.)
11.50. "Чорне море" (Одеса) - "ТВД" (Львів)
12.40. "АРПІ" (Запоріжжя) - "Глорія" (Одеса)
13.30. "Динамо" (Суми) - ФК "Южноукраїнськ" (Южноукраїнськ)
14.30. "Союз" (Донецька обл.) - "Володимирівка" (Волинська обл.)
15.20. "Глорія" (Одеса) - "Чорне море" (Одеса)
16.10. ФК "Южноукраїнськ" (Южноукраїнськ) - "ТВД" (Львів)
17.00. "АРПІ" (Запоріжжя) - "U-40" (Южноукраїнськ)

За матеріалами офіційного сайту Асоціації розвитку міні-футболу Сумщини

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!