Чемпіонат України серед ветеранів у Житомирі: огляд матчів другого ігрового дня + пряма трансляція матчів третього ігрового дня

Напередодні у Житомирі відбулись матчі другого ігрового дня чемпіонату України серед ветеранів у вікових категоріях «35+», «45+» та «55+». Пропонуємо Вашій увазі їх результати.

17 березня.

Спорткомплекс «Динамо»

Вікова категорія «45+»
09:00 Ветеран-Авангард – Локомотив 1:5
09:50 Ветеран Уманьщини – Фортуна 1:5
10:40 U-45 – Марсель 6:4
11:30 Фортуна – Ветеран-Авангард 4:2
12:20 Локомотив – Марсель 4:4
13:10 U-45 – Ветеран Уманьщини 11:4

Вікова категорія «35+»
14:00 ЗСУ – Глорія 2:4
14:50 Житомир – Чорне море 1:6
15:50 Глорія – ІнБев 2:1
16:45 Житомир – ЗСУ 8:1
17:40 Чорне Море – ІнБев 9:1

Вікова категорія «45+»
18:40 Ветеран-Авангард – Марсель 7:2
19:20 Фортуна – U-45 0:6

ФОК

Вікова категорія «55+»
09:00 Фортеця – Круїз 1:2
09:40 Бахмут – Аміко 3:2
10:20 Маяк – Круїз 1:1
11:00 Фортеця – Бахмут 5:0
11:40 Аміко – Маяк 7:1
12:20 Колос – Ніколь-Технологія  1:2
13:00 Вікторія – Київ 3:4
13:40 Чорне море – Полісся 4:0
14:20 Колос – Вікторія 0:2
15:00 Ніколь-Технологія – Київ 1:4
15:40 Кодима – Полісся 7:5
16:20 Десна – Чорне море 0:2

Вікова категорія «45+»
17:00 Чорне море – Поділля 4:0
17:45 Южноукраїнськ – Полісся 2:2
18:30 Чорне море – Южноукраїнськ 4:3
19:15 Поділля – Полісся 5:1

Розподіл місць нижньої сітки команд «55+»
9 місце
Аміко
10 місце Маяк
11 місце Полісся
12 місце Колос
13 місце Бахмут

Календар матчів третього ігрового дня

18 березня.

ФОК

Вікова категорія «45+»
09:00 Локомотив – Ветеран Уманьщини

Вікова категорія «55+»
09:45 1/4 фіналу Круїз – Ніколь-Технологія
10:30 1/4 фіналу Київ – Кодима 
11:15 1/4 фіналу Чорне море – Фортеця
12:00 1/4 фіналу Вікторія – Десна 

Вікова категорія «35+»
12:45 Глорія – Житомир

Вікова категорія «55+»
13:40 1/2 фіналу 1А – 1В
14:35 1/2 фіналу 1Б – 2Б

Вікова категорія «45+»
15:20 1/2 фіналу
16:10 1/2 фіналу

«55+» 17:10 фінал
«45+» 18:10 фінал
«35+» 19:10 фінал

20:10 Церемонія нагородження переможців.

До Вашої уваги пропонується пряма трансляція матчів вирішального ігрового дня змагань.

 

Пряма трансляція фіналу («55+»)

Пряма трансляція фіналу («45+»)

Пряма трансляція фіналу («35+»)

За матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу Житомирщини

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 1 3
2 Продексім (Херсон) 1 3
3 ІнБев (Житомир) 1 3
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 1 3
5 Food Centre-СумДУ (Суми) 0 0
6 Сокіл (Хмельницький) 1 0
7 ХІТ (Київ) 1 0
8 Енергія (Львів) 1 0
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 1 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!