Чемпіонату України серед ветеранів 40+. Підсумки першого ігрового дня та розклад трансляцій вирішальних матчів

Пропонуємо вашій увазі підсумки матчів першого ігрового дня фінального етапу чемпіонату України серед ветеранів 40+, який триває у Львові.

«Конфермат» – «Глорія» (Перша ліга) –​ 1:4 (0:2)
Голи: 
Стасюк (24)  Станкевич (2,7,20), Коломійчук (23)

«Динамо» – «Олімп U-40» (Перша ліга) –​ 1:0 (1:0)
Голи: 
Табачун (5)

«АРПИ» – «Володимирівка» (Вища ліга) –​ 3:3 (1:0)
Голи: 
Ткаченко (13), Нестерук (22, 25) – Тригубець (18, 19, 22)

«Чорне море» – «ТВД» (Вища ліга) –​ 4:1 (1:1)
Голи: 
Мірошник (12, 25), І. Кудінов (21, АГ), Гірка (25) – Москвін (3)

«Конфермат» – «Олімп U-40» (Перша ліга) –​ 3:4 (0:2)
Голи: 
Сохорук (20), Логвиненко (24), Власов (24) – І. Спотар (5, 6, 18, 23)

«Динамо» – «Глорія» (Перша ліга) –​ 1:2 (1:2)
Голи: 
Тетявкін (8) – Захаренко (5), Шумлянський (11)

«Володимирівка» – «Чорне море» (Вища ліга) –​ 1:3 (1:1)
Голи: 
Ю. Кудінов (4) – Гірка (3, 24), Стародубовський (21)

«АРПИ» – «ТВД» (Вища ліга) –​ 3:1 (2:0)
Голи: 
Нестерук (6, 8), Ткаченко (18) – Москвін (23)

20 квітня у спорткомплексі СКА відбудуться вирішальні поєдинки фінального етапу турніру. Їхній розклад виглядає таким чином:

10:00. «Олімп U-40» – «Глорія» (Перша ліга)
10:50. «Конфермат» – «Динамо» (Перша ліга)
11:40. ТВД – «Володимирівка» (Вища ліга)
12:40. «АРПИ» – «Чорне море» (Вища ліга)

У прямому ефірі зустрічі можна переглянути за посиланням:

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 14 40
2 ХІТ (Київ) 15 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 14 29
4 ІнБев (Житомир) 14 24
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 14 20
6 Енергія (Львів) 15 14
7 Сокіл (Хмельницький) 14 10
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 14 8
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 7 17
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 7 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6 18
2 Володимир (Тиврів) 8 14
3 Рятувальник (Ромни) 7 10
4 Продексім-2 (Херсон) 8 10
5 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7 9
6 Бердянськ (Бердянськ) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!