Федерація футзалу Києва буде проводити чемпіонат міста серед ветеранів

Федерація футзалу Києва (ФФзК) долучається до відродження ветеранського спорту у столиці. Ми запрошуємо усіх зацікавлених осіб на зустріч по обговоренню майбутнього чемпіонату Києва серед ветеранів.

Планується участь 6-8 команд з двоколовою системою розіграшу чемпіонату. Вік учасників – від 35 років. Орієнтовний час старту першості – кінець осені. ФФзК гарантує високий рівень проведення змагань, висвітлення першості на власному сайті, фото- і відеозйомку, а також нагородження переможців.

Ми впевнені, що це потрібний і корисний турнір, який дозволить популяризувати футзал серед широкого загалу і особливо серед молоді. Де ще ви зможете побачити на одному майданчику зірок минулого з їх філігранною технікою і більярдними ударами? Це допоможе молодим хлопцям зацікавитися футзалом і відчути гордість за людей, які кували славу українського спорту. Самі ж гравці зможуть зустрітися і згадати про боротьбу друзів-суперників на майданчиках та й просто поспілкуватися у колі знайомих. Справжні спортсмени доведуть, що можна перемагати не тільки суперників, а й свій вік!

За матеріалами офіційного сайту Федерації футзалу Києва

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 1 3
2 Продексім (Херсон) 1 3
3 ІнБев (Житомир) 1 3
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 1 3
5 Food Centre-СумДУ (Суми) 0 0
6 Сокіл (Хмельницький) 1 0
7 ХІТ (Київ) 1 0
8 Енергія (Львів) 1 0
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 1 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!