Результати другого ігрового дня Кубку України серед ветеранів («40+») та чемпіонату України серед ветеранів («50+» та 60+»)

В Одесі триває розіграш Кубку України серед ветеранів у віковій категорії «40+» та чемпіонату України серед ветеранів у вікових категоріях «50+» та «60+». Пропонуємо Вашій увазі результати матчів другого ігрового дня.

7 вересня.

Вікова категорія «40+»
«Чорне море» (Одеса) - «Артемсіль» (Бахмутский р-н) - 8:1
«Гірник» (Павлоград) - «Глорія» (Одесса) - 1:4
«ТВД» (Львів) - «Артемсіль» (Бахмутський р-н) - 8:1
«Глорія» (Одеса) - «Чорне море» (Одеса) - 1:6
«Гірник» (Павлоград) – «ТВД» (Львів) - 0:9
«Динамо» (Суми) - «Арсенал» (Очаків) - 6:0
«АРПІ» (Донецьк) - «Агропродсервіс» (Тернополь) - 2:1
«РайффайзенБанк Аваль» (Одеса) - «Арсенал» (Очаків) - 5:2 
«Агропродсервис» (Тернопіль) - «Динамо» (Суми) - 7:0
«АРПІ» (Донецьк) - «РайффайзенБанк Аваль» (Одеса) +:-

Вікова категорія «50+»
«Союз» (Донецька обл.) - «Бершадщина» (Вінницька обл.) - 2:2
«Ніколь» (Суми) - «Ветеран» (Ніжин) - 4:0
«Бершадщина» (Вінницька обл.) - «Ветеран» (Ніжин) - 8:2
«Ніколь» (Суми) - «Союз» (Донецька обл.) - 1:1
ФК «Рочин» (Соснівка, Львівська обл.) - «Фортеця» (Кам'янець-Подільський) - 2:2
«Фортуна» (Суми) - «Бахмут» (Донецька обл.) - 0:1
«Чорне море» (Одеса) - збірна Яворівського району (Львівська обл.) - 4:1
«Базис-Ветеран» (Умань) - «Ветеран-Конотоп» (Конотоп) - 5:1
«Фортеця» (Кам'янець-Подільський) - «Бахмут» (Донецька обл.) - 3:0
«Фортуна» (Суми) - ФК «Рочин» (Соснівка, Львівська обл.) - 1:2
«ХСС» (Харків) - «Чорне море» (Одеса) - 1:0
«Локомотив» (Лиман, Донецька обл.) - «Базис-Ветеран» (Умань)

Вікова категорія «60+»
«Ветеран-Василівка» (Запорізька обл.) - «Десна» (Чернігів) - 1:3 
«Локомотив» (Дніпро) - «Колос» (Кременчуцький р-н) - 0:0
Шахта «Південнодонбаська № 1» (Вугледар) - «Ветеран» (Мелітополь) - 6:2 
«Козацький вал» (Суми) - «ТВД-ветеран» (Львів) - 0:6 
«ТВД-ветеран» (Львів) - «Десна» (Чернігів) - 2:0
«Ветеран-Василівка» (Запорізька обл.) - «Козацький вал» (Суми) - 3:0
«Колос» (Кременчуцький р-н) - «Ветеран» (Мелітополь) - 3:3
Шахта «Південнодонбаська № 1» (Вугледар) - «Локомотив» (Дніпро) - 2:2 
«Ветеран-Конотоп» (Конотоп) - «Ветеран» (Умань) - 1:5 
ФК «Суми» - «Енергія» (Львів)
«Рішельє» (Одеса) - «Ветеран-Конотоп» (Конотоп)
«Енергія» (Львів) - «Енергетик» (Зеленодольськ)

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Офіційний сайт АФЛУ

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!