У Львові відбудеться другий етап Чемпіонату України серед ветеранів 40+

Впродовж 23-24 лютого у Львові відбудуться матчі другого етапу чемпіонату України серед ветеранів "40+". Поєдинки буде зіграно в палаці спорту "Галичина" (вул. Керченська, 8).

Лідерство в турнірній таблиці наразі розділяють два колективи, які володіють 10-ма заліковими пунктами: "Чорне море" (Одеса) та "АРПІ" (Донецьк/Запоріжжя).

Опісля львівського етапу змагань команди зіграють ще один тур, який відбудеться в Одесі, та за підсумками якого визначиться чемпіон і призери чемпіонату.

Розклад ігор другого туру:

23 лютого
12.00 «Динамо» (Суми) - ФК «Южноукраїнськ»
13.05 «Союз» (Донецька область) - «Глорія» (Одеса)
14.10 ФК «Южноукраїнськ» - «ТВД» (Львів)
15.15 «Stavni Kiev» - «Союз» (Донецька область)
16.20 «АРПІ» (Донецьк/Запоріжжя) - ФК «Володимирівка» (Волинська область)
17.30 «Чорне море» (Одеса) -«Stavni Kiev»
18.40 ФК «Володимирівка» (Волинська область) - «ТВД» (Львів)
19.50 «АРПІ» (Донецьк/Запоріжжя) - «Глорія» (Одеса)

24 лютого
10.00 «ТВД» (Львів) - «Союз» (Донецька область)
11.05 «Глорія» (Одеса) - ФК «Южноукраїнськ»
12.10 «ТВД» (Львів) - «Динамо» (Суми)
13.15 «Глорія» (Одеса) - «Чорне море» (Одеса)
14.20 «Stavni Kiev» - «АРПІ» (Донецьк/Запоріжжя)
15.25 ФК «Володимирівка» (Волинська область) - «Чорне море» (Одеса)
16.30 «Союз» (Донецька область) - «Динамо» (Суми)
17.35 ФК «Володимирівка» (Волинська область) - «Stavni Kiev»

Додамо, що матчі обидвох ігрових днів транслюватимуться у прямому ефірі. Слідкуйте за оновленням новин на нашому сайті.

За матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу Львівщини

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 5 15
2 Енергія (Львів) 5 13
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 5 10
4 ХІТ (Київ) 5 9
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 5 4
7 АФФК Суми (Суми) 5 4
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 4
9 Сокіл (Хмельницький) 5 4
10 Кардинал-Рівне (Рівне) 5 1
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!