Всеукраїнський турнір серед ветеранів у Чорноморську. Підсумки

У Чорноморську (Одеська обл.) завершився відкритий Всеукраїнський турнір серед ветеранів. Пропонуємо вашій увазі результати вирішальних матчів.

Група А

«Молдова» – «Приморськ» – 7:0         

«Кодима» – «Лиман» – 2:6                   

Група Б

«Хайфа-Немирів» – «Чорне море» – 1:6

«Соборка» – «Союз» – 1:2

1/2 фіналу (50+)

«Лиман» – «Чорне море» – 2:2 (після с.п. – 2:0)

«Молдова» – «Союз» – 2:7

Матч за 3 місце (55+)

«Хайфа-Немирів» – «Приморськ» – 7:1

Фінал (55+)

«Кодима» – «Соборка» – 1:0

Матч за 3 місце (50+)

«Молдова» – «Чорне море» – 2:7

Фінал (50+)

«Союз» – «Лиман» – 3:1

За підсумками змагань оргкомітетом було визначено найкращих гравців за такими номінаціями:

Найкращий воротар: Віктор Сухорук («Союз»)

MVP: Олександр Бридун («Лиман»)

Найкращий гравець команди:

«Кодима»: Валерій Удовенко
«Молдова»: Валерій Бурлаку
«Лиман»: Сергій Василець
«Приморськ»: Володимир Дреглов
«Соборка»: Руслан Губанов
«Хайфа-Немирів»: Олександр Лівшиць
«Союз» (Донецька обл.): Ігор Мальцев
«Чорне море» (Одеса): Анатолій Гуцол

Прес-служба Асоціації футзалу України     

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!