Новини зі стану суперника: Роберт Лупу оприлюднив «список 24-х». Румуни розпочнуть підготовку до Євро 15 січня

Напередодні Нового року головний тренер збірної Румунії з футзалу Роберт Лупу оприлюднив попередній список кандидатів до команди, яка візьме участь у фінальній частині чемпіонату Європи у Словенії. Теоретично цей список може складатися з 25-х гравців, але наставник суперника збірної України вирішив зупинитися на 24-х кандидатах. 

До цього списку увійшли:

- воротарі:
Влад Янку («Інформатіка Тімішоара»)
Петрішор Тоніца («Автобергамо Дева»)
Андреі Григораш («Одорхей Секуєшк»)
Андреі Молдовяну («Дунаря Калараші»)

- польові гравці:
Роберт Флорін Матей («Автобергамо Дева»)
Крістіан Матей («Автобергамо Дева»)
Адріан Панзару («Автобергамо Дева»)
Пауло Феррейра («Автобергамо Дева»)
Мімі Стойка («Автобергамо Дева»)
Алпар Чома («Автобергамо Дева»)
Флорін Ігнат («Автобергамо Дева»)
Савіо Валадарес («Інформатіка Тімішоара»)
Феліпе Олівейра («Інформатіка Тімішоара»)
Роберт Лупу («Інформатіка Тімішоара»)
Ласло Шоч («Одорхей Секуєшк»)
Маня Шаболч («Одорхей Секуєшк»)
Біро Аттіла («Одорхей Секуєшк»)
Октавіан Циреш («Юнайтед Галаші»)
Андреі Кроцун («Юнайтед Галаші»)
Віорел Койоц («Юнайтед Галаші»)
Богдан Ковачі («Юнайтед Галаші»)
Лівіу Руксандрі («Яси»)
Еміл Редуку («Луксол», Мальта)
Марініца Плугару («Дунаря Калараші»). 

До остаточної заявки потраплять 14 гравців. 

Безпосередню підготовку до Євро збірна Румунії розпочне 15 січня, а 20-21 січня проведе два контрольних матчі проти збірної Молдови. Заплановано, що до Любляни збірна Румунії вирушить 28 січня.

Перший матч у Словенії збірна Румунії зіграє 31 січня проти збірної Португалії, а 2 лютого відбудеться гра Румунія – Україна. 

Прес-служба Асоціації футзалу України

 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 5 15
2 Енергія (Львів) 5 13
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 5 10
4 ХІТ (Київ) 5 9
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 5 4
7 АФФК Суми (Суми) 5 4
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 4
9 Сокіл (Хмельницький) 5 4
10 Кардинал-Рівне (Рівне) 5 1
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!