Збірна України у Любляні. День другий

Опівдні 30 січня збірна України з футзалу, яка готується до свого першого матчу на чемпіонаті Європи, провела півторигодинне тренування, яке проходило у спорткомплексі «Sport Hall Baza». Головна арена змагань «Арена Стожице» вже готується прийняти матчі Євро, тому в подальшому на цій арені тренування будуть виключно у тих команд, яким доведеться грати наступного дня – це так звані «офіційні тренування».

«Sport Hall Baza» – це  невеличкий спорткомплекс, до якого гравці збірної України діставалися автобусом близько 20-ти хвилин, він будувався спеціально під Євро, і ще у вересні минулого року, коли у Любляні було жеребкування фінальної частини чемпіонату, будівництво «Sport Hall Baza» тривало повним ходом.

Саме ж тренування було вкрай насиченим та інтенсивним. Після обов’язкової розминки, гравці перейшли до ігрових вправ: напрацювання різноманітних комбінацій, які необхідні при переході команди з оборони в атаку та навпаки, стандартні положення, контратаки «3 в 2», «3 в 1», «2 в 1», протидія стандартам та контратакам суперника. Головний тренер збірної Олександр Косенко постійно вимагав від футболістів, щоб всі вправи виконувалися на максимальних швидкостях, наближених до ігрових. Якщо виникали якісь питання, то тренування переривалося, і Олександр Косенко безпосередньо на майданчику показував футболістам те, що від них вимагається.

У порядку денному збірної на вечір вівторка заплановане відвідування матчу, який відкриє Євро, і це зустріч, яку в Любляні очікують з великим нетерпінням – Словенія проти Сербії.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Офіційний сайт АФЛУ

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!