Оприлюднений розклад матчів Євро-2018

Став відомий розклад матчів чемпіонату Європи - 2018, який проходитиме у Словенії. Нагадаємо, що нещодавно у столиці Словенії, Любляні, відбулось жеребкування фінального етапу Євро-2018, за підсумками якого збірна України зіграє у групі С зі збірними Португалії та Румунії. Пропонуємо Вашій увазі розклад матчів.

Груповий етап

30 січня (вівторок)
Група А:
Словенія - Сербія (19:00)
Група В: Росія - Польща (21:45)

31 січня (середа)
Група С:
Португалія - Румунія (19:00)
Група D: Іспанія - Франція (21:45)

1 лютого (четвер)
Група B:
Польща - Казахстан (19:00)
Група A: Сербія - Італія (21:45)

2 лютого (п'ятниця)
Група D:
Франція - Азербайджан (19:00)
Група C: Румунія - УКРАЇНА (21:45)

3 лютого (субота)
Група B:
Казахстан - Росія (19:00)
Група A: Італія - ​​Словенія (21:45)

4 лютого (неділя)
Група C: УКРАЇНА
- Португалія (19:00)
Група D: Азербайджан - Іспанія (21:45)

Чвертьфінали

5 лютого (понеділок)
(1A-2B) переможець групи А - друге місце групи В (19:00 або 22:00)
(2A-1B) друге місце групи A - переможець групи B (19:00 або 22:00)

6 лютого (вівторок)
(1C-2D) переможець групи C - друге місце групи D (19:00 або 22:00)
(2C-1D) друге місце групи C - переможець групи D (19:00 або 22:00)

Півфінали - 8 лютого (четвер)
Переможець чвертьфіналу 1 - переможець чвертьфіналу 3 (19:00 або 22:00)
Переможець чвертьфіналу 2 - переможець чвертьфіналу 4 (19:00 або 22:00)

Фінал і матч за 3-е місце - 10 лютого (субота)
Матч за третє місце (19:00)
Фінал (21:45)

Прес-служба Асоціації футзалу України, за матеріалами офіційного сайту УЄФА

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!