Олександр Пархоменко: «Всі хочуть показати себе перед головним тренером національної збірної»

Єдиний легіонер у цьому складі молодіжної збірної України, гравець іспанського «Мовістар Інтера» Олександр Пархоменко, поділився з прес-службою Асоціації футзалу України своїми очікуваннями щодо майбутніх матчів зі словацькою «молодіжкою».

- Олександре, перш за все – вітаємо тебе з викликом до збірної. З яким настроєм приїхав у «молодіжку»?
- Дякую за вітання. Приїхав з хорошим настроєм. По-іншому не може й бути, коли тебе викликають захищати честь твоєї країни, тому це вже додає наснаги.

- Які у тебе враження від сьогоднішнього першого тренувального дня?  
- Незважаючи на те, що це було наше перше тренування разом після деякої перерви, було видно, що хлопці тренуються з бажанням. Всі хочуть гідно показати себе та гарно зіграти на очах у Президента Асоціації футзалу України та головного тренера національної збірної України.

- Чи вдалося відновити старі ігрові зв’язки? 
- Чесно кажучи, ще не зовсім, оскільки я не грав у матчах з Іраном. Але з тими хлопцями, з якими я спілкувався та грав до цього, намагаємось одразу знаходити спільну мову. Є у збірній деякі хлопці, з якими я ще не встиг познайомитись, але, думаю, ми зможемо це виправити і налагодити ігрові зв’язки. Щодо мене, то я скажу, що я постійно знаходився на зв’язку з Віталієм Олексійовичем Одєговим, він бачив мої ігри, тому висновки щодо мого можливого виклику до збірної робив вже він.

- Сьогодні перед тренуванням Сергій Владико та Олександр Косенко багато говорили про мікроклімат у команді. Який він зараз?  
- Мікроклімат чудовий. Ми допомагаємо один одному та поважаємо один одного, тому зараз не думаємо про те, хто та звідки приїхав у збірну.

- Чого очікуєш від матчів зі Словаччиною?
- Очікую перемог у двох матчах. Адже завжди приємно перемагати у складі збірної своєї країни та приносити їй славу навіть у товариських матчах.

Прес-служба Асоціації футзалу України    

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!