ПІСЛЯМОВА-7. Огляд окремих ігрових епізодів + ВІДЕО

Комітет арбітражу Асоціації футзалу України пропонує вашій увазі огляд ігрових епізодів другого міжнародного товариського матчу між збірними України та Молдови.

Кліп № 1:

Україна – Молдова
Матч №2, 6 хв.:

Після введення м'яча з бокової лінії гравець № 3 у синій формі блокує суперника з порушенням Правил гри, за яке у цій ситуації призначається штрафний удар.

Шановні колеги, хочемо звернути вашу увагу на тему блокування опонентів під час розігрування стандартних положень, актуальну як для аматорського, так і професійного футзалу. 

У редакції Правил гри 2020/2021, а саме у Правилі 12 (Фоли та неналежна поведінка) зазначено, що блокування суперника може вважатись легітимною тактикою у футзалі, доки гравець, що блокує суперника, знаходиться у нерухомому положенні під час будь-якого контакту та навмисно не спричиняє контакту шляхом переміщення або намагається виставити своє тіло на шлях суперника, а опонент має можливість ухилитися від блокування... 

Кліп № 2:

Україна – Молдова
Матч №2, 25 хв.:

Гравці у бордовій формі проводили атаку із залученням на половину суперника так званого «п'ятого» гравця-голкіпера та залишали власні ворота незахищеними. Після їхнього удару м'ячем заволодів воротар команди суперника, який у відповідь ногою спрямував м'яч у бік порожніх воріт і забив гол... Цьому намагався завадити запасний голкіпер №1 (у жовтій футболці), який вибіг зайвим (шостим) на майданчик та його спроба була невдалою... Гол має бути зарахованим, а зайвий гравець отримує попередження. 

Шановні колеги, звертаємо вашу увагу, що у редакції Правил гри 2020/2021 під час подібних ситуацій, якщо б відбулося втручання у гру запасного гравця (вилученого гравця чи офіційного представника команди) і матч було б зупинено, то зустріч мала б відновитися  ШТРАФНИМ ударом або 6-МЕТРОВИМ ударом... 

Гравець (вилучений гравець або офіційний представник команди), що виходить на майданчик без дозволу одного з арбітрів або з порушенням процедури заміни та втручається в гру, здійснивши порушення, яке позбавляє команду-суперника забитого голу чи зриває очевидну гольову можливість, карається ВИЛУЧЕННЯМ.

З повагою,

Комітет арбітражу АФУ

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 40
2 ХІТ (Київ) 16 35
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 34
4 Енергія (Львів) 16 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 17
6 Моноліт-Viva Cup (Харків) 16 15
7 ІнБев (Житомир) 16 15
8 АФФК Суми (Суми) 16 14
9 Сокіл (Хмельницький) 15 12
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 15 10
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!