«Montesilvano Futsal Cup-2019»: визначено склади юнацької та дівочої збірних України (U-17) та розклад матчів за їхньої участі

З 23 по 29 червня в Італії відбудеться міжнародний турнір «Montesilvano Futsal Cup-2019». Цього року честь України на ньому представлятимуть юнацька збірна (U-17) під керівництвом Віталія Одегова та дівоча збірна (U-17) під орудою Олега Шайтанова.

Перед відправленням до Італії обидві команди з 19 по 21 червня проведуть навчально-тренувальний збір в Ужгороді.

Обидва наставники викликали для участі у турнірі таких гравців.

Юнацька збірна України (U-17):

Воротарі: Антон Чудний, Дмитро Дяченко

Універсали: Ігор Тимців, Максим Малиновський, Олександр-Іван Пащак, Андрій Британ, Ростислав Семенченко, Руслан Тат`янко, Ярослав Квасній, Юрій Курилів. Дмитро Бабілов

Дівоча збірна України (U-17):

Воротарі: Євгенія Карбан, Анна Гатченко

Універсали: Анна Каверзіна, Альона Коваленко, Єлизавета Кузнєцова, Вероніка Волосина, Софія Завгородня, Вікторія Мироненко, Маргарита Юрасова, Юлія Христюк.

Зазначимо, що обидві команди потрапили до групи А у змаганнях для своїх категорій, де проведуть по 3 поєдинки у рамках групового етапу.

24 червня

18:00. Юнацька збірна України – «Castiglione Valfino» (Італія)

18:00. «Inder Guarne» (Колумбія) – дівоча збірна України  

25 червня

11:00. Юнацька збірна України – «Cioli Ariccia Valmontone» (Італія)

22:00. «Divisione Italia» (Італія) – дівоча збірна України  

26 червня

18:00. Дівоча збірна України – «Tolna-Mozsi Futsal» (Угорщина)

22:00. «Civitella Color Max» (Італія) – юнацька збірна України  

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!