Юнацька збірна України (U-19) зіграє на міжнародному турнірі Generali Cup

15-18 березня у чеському місті Всетин пройде 24-й за ліком міжнародний футзальний турнір. У перші роки свого існування турнір проводився в місті Градец-Кралове, після чого протягом десяти років його приймала Острава, а сам турнір мав назву «Joma Cup».

Всетин восьмий раз прийматиме футзальний турнір, а генеральним його спонсором є чеська страхова компанія «Generali Pojišťovna». У попередніх турнірах, які проходили у Всетині, брали участь багато відомих клубів з Чехії, Словаччини, Польщі та Угорщини, серед них і багаторазовий чемпіон Чехії «ЕРА-ПАК» (Хрудім).

Готуватися до турніру наша команда буде з 12 по 14 березня у селі Баранинці Закарпатської області після чого вирушить до Чехії. Для участі у змаганнях головний тренер Юнацької збірної України (U-18) Віталій Одегов викликав 14 гравців:

Воротарі: Микола Гуйван («Ураган»), Євгеній Козлов («Локомотив-Волна»)

Польові гравці: Денис Бланк («ІнБев/НПУ»), Едуард Нагорний («Локомотив-Волна»), Євгеній Кукалев, Микита Ільїн, Данило Белан (всі – «Продексім-2»), Владислав Завертаний, Мар`ян Масевич, Петро Сенюк, Олег Негела (всі – «Ураган-2-КФВ»), Вадим Меденець, Федір Овакимян (обидва – «Академія футболу ФК «Кобра»), Єгор Сиплівець («ХІТ»).

Цього року організатори для участі в турнірі запросили 6 юнацьких збірних : Чехію, Францію, Україну, Словаччину, Румунію та Угорщину, які розподілені на дві групи.

Група А
Чехія (U-19)
Франція (U-19)
Україна (U-19)

Група В
Словаччина (U-18)
Румунія (U-18)
Угорщина (U-18)

Розклад матчів (час початку – київський)

15 березня
17:45 Словаччина (U-19) – Угорщина (U-19)
20:00 Чехія (U-19) – Україна (U-19)

16 березня
17:45 Словаччина (U-18) – Румунія (U-18)
20:00 Україна (U-18) – Франція (U-18)

17 березня
17:15 Угорщина (U-19)  – Румунія (U-19)
20:00 Чехія (U-19) – Франція (U-19)

18 березня
11:30 Матч за 5 місце
13:45 Матч за 3 місце
16:00 Фінал

Додамо, що організатори «Generali Cup» запланували відеотрансляції всіх матчів турніру.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда I O
1 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 0 0
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 0 0
3 Атлетик (Бровари) 0 0
4 Дніпро (Черкаси) 0 0
5 Food-Cente-СумДУ (Суми) 0 0
6 Кобра (Харків) 0 0
7 Епіцентр К Таїрова (Одеса) 0 0
8 Шевченків край (Черкаська обл.) 0 0
9 Авангард (Краматорськ) 0 0
10 Рятувальник (Ромни) 0 0

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!