Юнацька збірна України вже прибула до Врнячка-Бані та провела перше тренування

Подолавши близько 900 км від Ужгорода до сербського міста Врнячка-Баня юнацька збірна України U-17 прибула до місця проведення відбіркового турніру до Юнацьких Олімпійських Ігор 2018. 16 збірних команд, які представляють провідні європейські футзальні країни, в чотирьох групах 1-4 листопада будуть змагатися за дві путівки на ЮОІ-2018, в рамках яких вперше пройде футзальний турнір за участю 8 збірних.

Юнацька збірна України за підсумком жеребкування опинилася в групі А, де її суперники – збірні Сербії, Португалії та Угорщини.

25-29 жовтня в Ужгороді проходив навчально-тренувальній збір, за підсумком якого головний тренер юнацької збірної України Віталій Одегов зупинив свій вибір на таких 10-ти гравцях: 

- воротарі:
Володимир Гнатковський («Ураган», Івано-Франківськ)
Євген Козлов («Локомотив-Хвиля», Харків)
- польові гравці:
Андрій Душинський («Ураган», Івано-Франківськ)
Мар’ян Масевич («Ураган», Івано-Франківськ)
Олег Негела («Ураган», Івано-Франківськ)
Владислав Завертаний («Ураган», Івано-Франківськ)
Петро Сенюк («Ураган», Івано-Франківськ)
Денис Бланк («Полісся», Житомир)
Едуард Нагорний («Локомотив-Хвиля», Харків)
Максим Галич (ДЮСШ, Васильківка)

Одразу після прибуття українська делегація розмістилася в готелі «Соляріс», а ввечері провела тренування в спорткомплексі «Владе Дівац», де і пройдуть всі 6 матчів відбіркового турніру.

Календар відбіркового турніру в групі А:

1 листопада (середа):
18.00.* Португалія – Угорщина
21.00. Сербія – УКРАЇНА

2 листопада (четвер):
18.00. Португалія – УКРАЇНА
21.00. Сербія – Угорщина

4 листопада (субота)
12.00. Угорщина – УКРАЇНА
15.00. Португалія – Сербія.

*Примітка. Час початку всіх матчів – київський.

У вівторок вранці у збірної України відбулося теоретичне заняття, а на вечір заплановане годинне офіційне тренування.

Прес-служба Асоціації футзалу України

 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!