«Турнір розвитку УЄФА»: дівоча збірна України стартувала з розгромної поразки від Португалії

Дівоча збірна України з футзалу (WU-17) зіграла свій перший матч на «Турнірі розвитку УЄФА», який сьогодні стартував у Мадриді. На жаль, підопічні Тараса Шпички у своєму дебютному поєдинку розгромно програли.

Вже на старті поєдинку «синьо-жовті» пропустили два швидких м’ячі, які багато в чому вплинули на подальший хід гри. Футзалістки збірної Португалії після двох стартових голів не стали зупинятись на досягнутому, і в результаті вже по ходу першого тайму рахунок зростав у геометричній прогресії. На перерву команді пішли за рахунку 7:0 на користь збірної Португалії.

На початку другого тайму Вікторія Гирін все-таки змогла забити перший гол збірної України в цьому матчі, але він, на жаль, виявився і останнім. Надалі ігрова перевага знову була на боці піренейської команди, яка довела рахунок до ще більш непристойного. 10:1 на користь збірної Португалії – саме такий підсумок цього матчу.

Завтра дівоча збірна України зіграє свій другий матч на «Турнірі розвитку УЄФА». Суперником буде команда-господарка змагань – збірна Іспанії. Початок зустрічі о 21.15 за київським часом.