Збірна України (U-19) готується до «Кубку Львівщини»

Юніорська збірна України з футзалу (U-19) готується до матчів «Кубку Львівщини», який пройде у львівському спорткомплексі «Галичина» з 7 по 10 вересня. Команда вже розмістилась у готелі «Соната», де і проживатиме під час турніру, а навчально-тренувальний збір буде проходити у згаданому вище спорткомплексі «Галичина». Напередодні віце-президент Асоціації футзалу України Володимир Гримайло представив команді нового керманича – Віталія Одєгова, після чого пан Гримайло побажав хлопцям вдалого виступу та якнайшвидшої появи у лавах національної збірної України.

До 7 вересня юніорська збірна України готуватиметься до «Кубку Львівщини» у режимі дворазових тренувань. До львівського турніру у складі «юніорки» готуються наступні гравці: воротарі – Олександр Сухов («ЛТК/ІнБев/НПУ»), Ілля Бакинський («Сокіл»); польові гравці – Олександр Пархоменко («Мовістар Інтер», Іспания), Денис Зеленкевич, Максим Чеберяк, Олександр Карбула, Артем Мороховець (усі – «ЛТК/ІнБев/НПУ»), Віталій Радевич («Енергія»), Василь Кефа, Назар Швед (обидва – «Ураган»), Святослав Зубик, Богдан Кручек (обидва – «Сокіл»), Владислав Воронцов, Олег Виставний (обидва – «Локомотив»).

Розклад матчів юніорської збірної України (U-19) на «Кубку Львівщини».
7 вересня 2016 року.
12.00. Україна (U-19) – «Львів Юнайтед» (Львів)
8 вересня 2016 року.
13.00. «Епіцентр К Авандард» (Одеса) - Україна (U-19)
9 вересня 2016 року.
17.00. Україна (U-19) – «Енергія» (Львів)
10 вересня 2016 року.
Матч плей-офф.

Артем Терентьєв, прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!