Каміла Дженіфер: Хочу допомогти ІМС відстояти звання чемпіона України

Як ми повідомляли, влітку діючий чемпіон України серед жіночих команд, столичний "ІМС", зробив дуже гучний трансфер, підписавши контракт з бразильським воротарем Камілою Дженіфер. Зараз Каміла вже тренується зі столичною командою. Користуючись нагодою, прес-служба Асоціації футзалу України вирішила поспілкуватися з новачком київської команди.

- Каміла, як виник варіант з переходом в "ІМС"?
- Я грала з капітаном "ІМС" Юлією Форсюк у МФК "Тюмень" (Росія) протягом двох сезонів, і в цьому сезоні тренери "ІМС" зробили мені пропозицію приєднатися до команди.

- Що ти знала про українську команду до переходу в "ІМС"?
- Я знаю, що "ІМС" є чемпіоном України. З командою я більш детально познайомилась під час турніру в Португалії. Тому, можу сказати, що цю команду я вже добре знаю.

- Я знаю, що ти була разом з "ІМС" на турнірі в Португалії. Що можеш сказати про гру команди?
- Ми грали дуже добре. Тренер нас налаштовував на те, що легко не буде. Однак, нам вдалося гарно зіграти. Ми грали у швидкий футзал, і мені подобалось, як грає команда.

- Чого не вистачало команді, щоб перемогти в Португалії?
- Ми грали гарно, виграли усі матчі, окрім одного - проти мадридського "Атлетико". Ця поразка і не дала нам зіграти у фіналі, оскільки туди проходили команди, що посіли перші місця у групах. Ця поразка і позбавила нас можливості зіграти у фіналі. Ми грали добре, але "Атлетико" грав краще. Але ми не забили з п'ятим, коли програвали 1:2, а вони забили два голи у порожні ворота.

- Чого очікуєш від свого першого сезону в чемпіонаті України?
- Я думаю, що зможу допомогти "ІМС" відстояти звання чемпіона України. Знаю, що у команді хороші воротарі, але я граю краще. Жартую (сміється).

- Каміла, якщо не секрет, які умови були прописані в контракті з "ІМС"?
- Це секрет.

- Тобі Юлія Форсюк розповідала про Київ?
- Вона розповідала, що Україна - дуже гарна країна, а Київ - дуже чарівна столиця з хорошими людьми, і там гарно жити.

- Можеш розповісти про те, як ти починала грати у футзал?
- У дитинстві. Перший подарунок, що наші батьки дають нам це футбольний м'яч. Я почала грати у футбол з друзями у церкві, а потім я почала грати за команду свого міста Сорокаба, 16 років у мене був мій перший контракт з дорослою командою.

- Який це дивізіон чемпіонату Бразилії?
- Перший.

- А скільки взагалі дивізіонів у чемпіонаті Бразилії з жіночого футзалу?
- Важко пояснити, тому що у Бразилії багато чемпіонатів. Бразилія ділиться на штати, і кожний штат має чемпіонат. Але є і чемпіонат Бразилії.

- Наскільки в Бразилії популярний жіночий футзал?
- Він, звичайно, не такий популярний, як чоловічий футзал, але і жінки грають у футзал на пристойному рівні.

- Де жіночий футзал розвинений краще - у Бразилії або у Європі?
- Бразильський жіночий футзал не краще і не гірше, ніж у країнах Європи, просто різні підходи. У Бразилії клуби пропонують житло і навчання, а також зарплату, якої не так багато. Це залежить від спортсмена і деяких клубів. Не всюди є клуби, які платять хорошу зарплату, але там є хороші гравці.

- Що, на твою думку, потрібно зробити для того, щоб з часом і український жіночий футзал був одним з найсильніших у Європі?
- Головне вже є - це люди, які вірять у жіночий футзал. Тепер треба створити умови для роботи кожного гравця. Може, створити футзальні школи для дітей, допомагати розвивати і відкривати нових гравців в Україні. Тоді буде перспектива.

Артем Терентьєв, прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!