Чемпіонат України серед жіночих команд 2020/2021: відбулося жеребкування календаря

Сьогодні у приміщенні Будинку футболу УАФ відбулося жеребкування календаря чемпіонату України серед жіночих команд сезону 2020/2021.

Як зазначалося, у цьогорічному чемпіонаті візьмуть 15 команд, які будуть розділені на чотири групи. 

Група 1

«Збірна Харківської області-Тесла» (Харків)
«Лідер-Збірна Полтавської області» (Полтавська обл.)
«Mezzo-Збірна Харківської області» (Харків)
ДЮСШ ім. Бутовського (Полтава)

Тур 1

27-29 листопада

«Збірна Харківської області-Тесла» – «Mezzo-Збірна Харківської області»
«ДЮСШ ім. Бутовського» – «Лідер-Збірна Полтавської області»

Тур 2

4-6 грудня

«Mezzo-Збірна Харківської області» – «Лідер-Збірна Полтавської області»
«Збірна Харківської області-Тесла» – ДЮСШ ім. Бутовського

Тур 3

11-13 грудня

«ДЮСШ ім. Бутовського» – «Mezzo-Збірна Харківської області»
«Лідер-Збірна Полтавської області» – «Збірна Харківської області-Тесла»

Група 2

«Луганочка» (Луганська обл.)
«Кобра» (Білокуракине)
«Багіра-КДЮСШ №8» (Лиман)
КСДЮШОР «Динамо-Тесла-2» (Харків)

Тур 1

27-29 листопада

«Луганочка» – «Кобра»
«Багіра-КДЮСШ №8» – КСДЮШОР «Динамо-Тесла-2»

Тур 2

4-6 грудня

«Кобра» – КСДЮШОР «Динамо-Тесла-2»
«Луганочка» – «Багіра-КДЮСШ №8»

Тур 3

11-13 грудня

«Багіра-КДЮСШ №8» – «Кобра»
КСДЮШОР «Динамо-Тесла-2» – «Луганочка»

Група 3

«Дніпро» (Черкаси)
«IMS-НУХТ» (Київ)
«Фенікс» (Київ)

Тур 1

27-29 листопада

«IMS-НУХТ» – «Фенікс»

Тур 2

4-6 грудня

«Дніпро» – «IMS-НУХТ»

Тур 3

11-13 грудня

«Фенікс» – «Дніпро»

Група 4

«Легіон» (Луцьк)
«Ладомир» (Володимир-Волинський)
«Збірна Хмельницької області-ДЮСШ №1» (Хмельницький)
«Будстар-НПУ» (Київ)

Тур 1

27-29 листопада

«Ладомир» – «Легіон»
«Збірна Хмельницької області-ДЮСШ №1» – «Будстар-НПУ»

Тур 2

4-6 грудня

«Легіон» – «Будстар-НПУ»
«Ладомир» – «Збірна Хмельницької області-ДЮСШ №1»

Тур 3

11-13 грудня

«Збірна Хмельницької області-ДЮСШ №1» – «Легіон»
«Будстар-НПУ» – «Ладомир»

Повний календар змагань буде оприлюднений пізніше.

Зазначимо, що переможці кожної з груп продовжать сезон у Вищій лізі у форматі двох кіл з роз'їздами, за підсумками яких визначать чемпіона та призерів.

Команди, які посядуть другі місця у групах розіграють між собою позиції з 5 по 8 у форматі стикових матчів.

Команди, які посядуть 3-4 сходинки у групах будуть поділені на дві групи і після цього проведуть одноколовий турнір з подальшими стиковими матчами, розділивши місця з 9 по 16.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Університет Драгоманова (Київ) 1 3
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 1 3
3 IMS-НУХТ (Київ) 1 0
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 1 0
Команда І О
1 Хорватія 2 6
2 УКРАЇНА 1 3
3 Данія 1 0
4 Албанія 2 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!