Чемпіонат України серед жінок (Вища ліга): результати матчів 17-19 листопада

17-19 листопада відбулись матчі 4 туру групи «А» та 5 туру групи «Б» у чемпіонаті України серед жіночих команд Вищої ліги. Пропонуємо Вашій увазі їх результати.

Група «А»

WFC «KHARKIV» - КДЮСШ-8 (Харків) – «Тесла (Харків) – 6:8
Голи:
Тельна (10, 40), Хаванська (20, 31, 40), Бічуй (32) – Ярова (6), Мелконянц (7), Х. Єрьоменко (24, 32), Шульга (31), Дичко (38 – з 10-метрового), Сидоренко (38 – з 10-метрового, 40)  
Попередження: Лакудас (9), Галак (23), Хаванська (25), Макаренко (39) – Бурлаченко (26)
На 33-й хвилині Шульга («Тесла») не реалізувала 10-метровий.
На 33-й хвилині Шульга («Тесла») не реалізувала 10-метровий.

ДЮСШ «Багіра» (Лиман) – «ПЗМС» (Полтава) – 2:21
Голи:
Барсова (18), Федоренко (25) – Бабенко (2, 4, 30, 38), Єрмоленко (5, 12 – з 10-метрового, 16), Гавриш (5, 15, 29, 33), Келеп (11, 13, 29), Мочалова (20, 27, 37, 37, 38), Дударчук (31), Цикаленко (36)
Попередження: Коваленко (9)
На 19-й хвилині Цикаленко («ПЗМС») не реалізувала 10-метровий.

Група «Б»                               

AFC «NRG» (Київ) – «Легіон» (Луцьк) – 9:8
Голи:
Писарюга (3, 11), Сарнацька (9, 36), О. Єрьоменко (13, 24, 40), Уніченко (14, 15) – Мякота (2), Грицак (9, 23), Сардачук (27), Зайчук (20), Семенюк (22, 28, 40 – з 10-метрового)
«Ладомир» (Володимир-Волинський) – AFC «5G» (Київ) – 2:6
Голи:
Бубляк (21), Шайнюк (28) – Свердлова (26, 27), Бойко (33, 38, 40), Бубляк (39 – автогол)
Попередження: Шайнюк (27) – Скляр (12), Швець (18)
Вилучення: Кибиш (26)

Протокольні дані звірені з офіційними.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
4 Рятувальник (Ромни) 9 13
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 9 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!