Відбулося жеребкування календаря Вищої ліги сезону 2019/2020 серед жіночих команд

27 вересня у столичному Будинку футболу відбулося жеребкування календаря сезону 2019/2020 Вищої ліги серед жіночих команд.

Зазначимо, що у новому сезоні візьмуть участь такі 6 команд: «IMS-НУХТ» (Київ), «Tesla» (Харків), «Будстар-НПУ» (Київ), «ПЗМС» (Полтава), «Ладомир» (Володимир-Волинський), «Багіра-КДЮСШ№8» (Лиман)

За домовленістю з усіма учасниками змагань, під час жеребкування команді «Tesla» було присвоєно №2, а «Ладомиру» – №3. Це пов’язано з виступом команди з Волині у Вищі лізі чемпіонату України з футболу.

Тож, пари першого туру, який відбудеться 11-13 жовтня виглядають таким чином:

1-й тур

«Багіра-КДЮСШ№8» (Лиман) – «IMS-НУХТ» (Київ)
«Tesla» (Харків) – «Будстар-НПУ» (Київ)
«Ладомир» (Володимир-Волинський) – «ПЗМС» (Полтава)

Календар решти матчів 1-го кола:

2-й тур
18-20.10

«IMS-НУХТ» (Київ) – «ПЗМС» (Полтава)
«Будстар-НПУ» (Київ) – «Ладомир» (Володимир-Волинський)
«Багіра-КДЮСШ№8» (Лиман) – «Tesla» (Харків)

3-й тур
25-27.10

«Tesla» (Харків) – «IMS-НУХТ» (Київ)
«Ладомир» (Володимир-Волинський) – «Багіра-КДЮСШ№8» (Лиман)
«ПЗМС» (Полтава) – «Будстар-НПУ» (Київ) 

4-й тур
15-17.11

«IMS-НУХТ» (Київ) – «Будстар-НПУ» (Київ) 
«Багіра-КДЮСШ№8» (Лиман) – «ПЗМС» (Полтава)
«Tesla» (Харків) – «Ладомир» (Володимир-Волинський)

5-й тур
22-24.11

«Ладомир» (Володимир-Волинський) – «IMS-НУХТ» (Київ)
«ПЗМС» (Полтава) – «Tesla» (Харків)
«Будстар-НПУ» (Київ) – «Багіра-КДЮСШ№8» (Лиман) 

Формат змагань майбутнього сезону передбачатиме регулярний чемпіонат (2 кола) та другий етап (2 кола), до якого потраплять 4 найкращих команди з очками, набраними в очних зустрічах.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 6 18
2 Енергія (Львів) 6 16
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 6 13
4 ХІТ (Київ) 6 12
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 6 6
6 ІнБев (Житомир) 6 4
7 Кардинал-Рівне (Рівне) 6 4
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6 4
9 АФФК Суми (Суми) 6 4
10 Сокіл (Хмельницький) 6 4
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!