Вища ліги (жінки) 2020/2021: призначення арбітрів на матчі першого туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки першого туру Вищої ліги серед жіночих команд сезону 2020/2021.

Група 1

27 листопада

«Збірна Харківської області-Тесла» (Харків) – «Mezzo-Збірна Харківської області» (Харків)
14:00. м. Харків, СК «Каразінський»
Арбітри:
 М. Кофанов, Ю. Воложенко-мол. (обидва – Харків)
Хронометрист: К. Лазовська (Харків)  
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

ДЮСШ ім. Бутовського (Полтава) – «Лідер-Збірна Полтавської області» (Полтава)
14:30. м. Полтава, СК ПЗМС
Арбітри:
 А. Звягінцев, В. Коробко (обидва – Кременчук)
Хронометрист: А. Сидоренко (Полтава)  
Спостерігач арбітражу: С. Тулєпов (Кременчук)

Група 2

27 листопада

«Луганочка» (Луганська обл.) – «Кобра» (Білокуракине)
12:30. м. Харків, ПС «Локомотив»
Арбітри:
 А. Колесник, А. Курят (обидва – Харків) 
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків)

28 листопада

«Багіра-КДЮСШ №8» (Лиман) – КСДЮШОР «Динамо-Тесла-2» (Харків)
12:00. м. Лиман, ФСК «Локомотив»
Арбітри:
 О. Кучерешко (Луганська обл.), Ю. Змієвська (Харків) 
Спостерігач арбітражу: І. Аладін (Луганська обл.)

Група 3

30 листопада

«IMS-НУХТ» (Київ) – «Фенікс» (Київ)
18:00. м. Київ, СК НУХТ
Арбітри:
 В. Бородін, С. Василинчик (обидва – Київ)
Хронометрист: В. Степанюк (Київ)  
Спостерігач арбітражу: Р. Хоботов (Київ)

Група 4

27 листопада

«ДЮСШ №1-Збірна Хмельницької області» (Хмельницький) – «Будстар-НПУ» (Київ)
14:00. м. Хмельницький, ДЮСШ №1
Арбітри:
 С. Подворний, Д. Божко (обидва – Хмельницький)
Хронометрист: В. Кембровський ( Хмельницький) 
Спостерігач арбітражу: М. Подраний (Житомир)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 40
2 ХІТ (Київ) 16 35
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 34
4 Енергія (Львів) 16 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 17
6 Моноліт-Viva Cup (Харків) 16 15
7 ІнБев (Житомир) 16 15
8 АФФК Суми (Суми) 16 14
9 Сокіл (Хмельницький) 15 12
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 15 10
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!