Визначено календар другого етапу Вищої ліги (жінки) сезону 2020/2021

Сьогодні відбулося жеребкування календаря другого етапу Вищої ліги серед жіночих команд сезону 2020/2021.

Зазначимо, що командами, які вестимуть боротьбу за першу сходинку стали переможці групового етапу:

«Збірна Харківської області-Тесла» (група 1); 
«Багіра-КДЮСШ №8» (група 2); 
«IMS-НУХТ» (група 3); 
«Університет Драгоманова»* (група 4)

*назва, під якою участь у чемпіонаті продовжуватиме команда «Кобра-НПУ».

За підсумками жеребкування було сформовано такий календар.

Перший тур:
26-28 лютого

«IMS-НУХТ» (Київ) – «Збірна Харківської області-Тесла» (Харків)
«Університет Драгоманова» (Київ) – «Багіра-КДЮСШ №8» (Лиман)

Другий тур:
5-7 березня

«Збірна Харківської області-Тесла» (Харків) – «Багіра-КДЮСШ №8» (Лиман)
«IMS-НУХТ» (Київ) – «Університет Драгоманова» (Київ)

Третій тур:
12-14 березня

«Університет Драгоманова» (Київ) – «Збірна Харківської області-Тесла» (Харків)
«Багіра-КДЮСШ №8» (Лиман) – «IMS-НУХТ» (Київ)

Четвертий тур:
19-21 березня

«Збірна Харківської області-Тесла» (Харків) – «IMS-НУХТ» (Київ)
«Багіра-КДЮСШ №8» (Лиман) – «Університет Драгоманова» (Київ)

П’ятий тур:
2-4 квітня

«Багіра-КДЮСШ №8» (Лиман) – «Збірна Харківської області-Тесла» (Харків)
«Університет Драгоманова» (Київ) – «IMS-НУХТ» (Київ)

Шостий тур:
9-11 квітня

«Збірна Харківської області-Тесла» (Харків) – «Університет Драгоманова» (Київ)
«IMS-НУХТ» (Київ) – «Багіра-КДЮСШ №8» (Лиман)

Пресслужба Асоціації футзалу України
Фото: Павло Кубанов

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Університет Драгоманова (Київ) 1 3
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 1 3
3 IMS-НУХТ (Київ) 1 0
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 1 0
Команда І О
1 Хорватія 3 9
2 УКРАЇНА 2 3
3 Данія 3 3
4 Албанія 4 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!