Визначено усіх учасників фінальної частини Першої ліги серед жіночих команд

У Першій лізі серед жіночих команд завершилися матчі відбіркового етапу, які проходили у чотирьох групах. Пропонуємо вашій увазі підсумкове положення команд.

Група А

1. «Tesla-2» (Харків) – 15 очок
2. «Kharkiv-City» (Харків) – 13 очок
3. ДЮСШ ім. Бутовського (Полтава) – 7 очок
4. «Луганочка» (Луганська обл.) – 0 очок

Група В

1. «5G-Ладомир-2» (Київ) – 18 очок
2. «Дніпро-IMS-2» (Черкаси) – 12 очок
3. КДЮСШ «Олімп» (Славутич) – 6 очок
4. КНУБіА (Київ) – 0 очок

Група С

1. «Пантери-1» (Умань) – 16 очок
2. «Пантери-2» (Умань) – 10 очок
3. «Чорноморець» (Одеса) – 9 очок
4. «Пенуел» (Кривий Ріг) – 0 очок

Група D

1. ДЮСШ №1 (Хмельницький) – 18 очок
2. «Легіон» (Луцьк) – 9 очок
3. «Квітка на камені» (Кам’янець-Подільський) – 7 очок
4. КОГПА ім. Т. Шевченка (Кременець) – 1 очко

Додамо, що команди, які посіли 1-2 місця у кожному з квартетів зіграють у фінальній частині, а учасники, які стали третіми та четвертими продовжать змагатися у втішному турніру. Поєдинки обидвох стадій відбудуться у квітні.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
4 Рятувальник (Ромни) 9 13
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 9 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!