Кубок УЄФА. Основний раунд. Результати п’ятого ігрового дня

Вчора матчами у чотирьох групах завершився Основний раунд Кубка УЄФА. На жаль, за його підсумками чемпіон України, львівська «Енергія», не змогла пройти до Елітного раунду, поступившись у вирішальному поєдинку угорському «Раба ЕТО Дьор». В результаті підопічні Валерія Легчанова фінішували третіми.

Щодо ігор у інших групах, то пропонуємо Вашій увазі їх результати.

Група 1. Україна. 

«Брезьє Марібор» (Словенія) – «Кремлін-Бісетр Юнайтед» - 1:2
Голи:
Хасанбегович (5) – Да Соуза Франко (28), Алекс Да Сілва (39)
Попередження: Кральїч (31) – Алекс Да Сілва (10), Сумаре (25)

«Раба ЕТО Дьор» (Угорщина) – «ЕНЕРГІЯ» (Україна) – 3:2
Голи:
Сейдлер (5, 30), Жайсон (37) – Мик. Грицина (9, 31)
Попередження: Давіде Моура (30)

Група 3. Болгарія.                     

18.00. «Гетеборг» (Швеція) – «Гамбург Пантерз» (Німеччина) - 3:4
Голи:
Меннель (29, 35), Етеус (29) – Лабіад (3), Шредер (30), Вінкель (37), Улусой (40)
Попередження: Джейлані (40)

20.30. «Нікарс» (Латвія) – «Гранд Про» (Болгарія) - 2:1
Голи:
Герасімов (24 – автогол), Сень (35) – Герасімов (16)
Попередження: Евертон (25) – Степіч (5), Х. Дімітров (25), Ранчіч (26)

Група 4. Сербія.

19.00. «Атіна-90» (Греція) – «Націонал» (Хорватія) - 0:6
Голи:
Новак (3), Чуєц (9), Постружин (13 32), Періч (13), Амадеу (15)
Попередження: Дарлас (16), Тріантіс (24) – Періч (23)

21.30. «Лідсельмаш» (Білорусь) – «Економац» (Сербія) - 0:1
Гол:
Борісов (29)
Попередження: Колб (21), КАМЕКО (22), ВОРОНІН (30) – Рістіч (16), Рніч (22), Іванкович (31)
Вилучення: Рніч (28 – повторне попередження)

Група 5. Італія.

19.00. «Центар» (Боснія і Герцеговіна) – «Халле-Гооїк» (Нідерланди) - 3:4
Голи:
Радмілович (18), Юсіч (33, 36) – Раху (13), Біссоні (25), Мршо (30 – автогол), Лео (37)
Попередження: Мршо (8), Ханджич (8) – Сабабті (24), Раху (38)
Вилучення: Дюжакьє (17)

22.00. «Спортінг» (Португалія) – «Реал Рієті» (Італія) - 4:0
Голи:
Діого (6), Кайо (7), Мерлім (35), Фортіно (40)
Попередження: Маркао (16)

Таким чином, до Елітного раунду вийшли наступні команди: «Раба ЕТО Дьор» (Угорщина), «Брезьє Марібор» (Словенія), «Фенікс» (Косово), «Араз» (Азербайджан), «ЕРА-ПАК» (Чехія), «Тиргу-Муреш» (Румунія), «Спортінг» (Португалія), «Реал Рієті» (Італія), «Нікарс» (Латвія), «Гамбург Пантерз» (Німеччина), «Економац» (Сербія), «Націонал» (Хорватія).

Жеребкування Елітного раунду відбудеться 21 жовтня, а поєдинки цього етапу проходитимуть – 22 по 27 листопада.

Артем Терентьєв, прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!