Розклад трансляцій футзалу на телеканалах XSPORT та Sport1/Sport2

Український футзал дуже затребуваний на українському телебаченні. Багато телеканалів звертаються до Асоціації футзалу України з приводу телетрансляцій матчів Екстра-ліги. З цього сезону основними трансляторами чемпіонату України з футзалу серед команд вищої ліги Екстра-ліга являються канал XSPORT та Sport1/Sport2. Аби збільшити глядацьку аудиторію, прес-служба Асоціації футзалу України започатковує нову рубрику – «Футзал на ТБ», у якій буде викладатись розклад телетрансляцій матчів чергового туру Екстра-ліги.

У 9 турі на нас чекають наступні телетрансляціі:

19 листопада, субота
12.00 «Ураган» – «Титан-Зоря» - XSPORT, Sport1 - НАЖИВО
14.00 «ЛТК/ІнБев/НПУ» - «Енергія» – Sport1 - НАЖИВО

20 листопада, неділя
06:30 «ЛТК/ІнБев/НПУ» - «Енергія» – Sport1 - В ЗАПИСУ
08:15 «Ураган» – «Титан-Зоря» - Sport2 - В ЗАПИСУ

21 листопада, понеділок
06:30 «ЛТК/ІнБев/НПУ» - «Енергія» – Sport1 - В ЗАПИСУ
08:15 «Ураган» – «Титан-Зоря» - Sport1 - В ЗАПИСУ
13:30 «ЛТК/ІнБев/НПУ» - «Енергія» – Sport2 - В ЗАПИСУ

22 листопада, вівторок
01:30 «ЛТК/ІнБев/НПУ» - «Енергія» – Sport2 - В ЗАПИСУ
06:45 «ЛТК/ІнБев/НПУ» - «Енергія» – Sport2 - В ЗАПИСУ

23 листопада, середа
06:30 «Ураган» – «Титан-Зоря» – Sport2 - В ЗАПИСУ
14:30 «Ураган» – «Титан-Зоря» – XSPORT - В ЗАПИСУ

24 листопада, четвер
02:45 «Ураган» – «Титан-Зоря» – Sport2 - В ЗАПИСУ
04:30 «Ураган» – «Титан-Зоря» – XSPORT - В ЗАПИСУ
08:00 «ЛТК/ІнБев/НПУ» - «Енергія» – Sport1 - В ЗАПИСУ
16:30 «Ураган» – «Титан-Зоря» – Sport2 - В ЗАПИСУ

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!