Кубок УЄФА. Елітний раунд. Результати четвертого ігрового дня

Напередодні відбулись матчі Елітного раунду Кубка УЄФА у групах «В» та «С». За їх підсумками визначились дві команди, які потрапили до «Фіналу чотирьох». Ними стали чинний володар трофею, російський «Газпром-Югра» та іспанський «Мовістар Інтер». Пропонуємо Вашій увазі результати вирішальних поєдинків у квартетах «В» та «С».

Група «В». Хорватія.

«Гамбург Пантерз» (Німеччина) – «Араз» (Азербайджан) – 1:5
Голи:
Улусой (27) – Фарзалієв (4), Фінео (6), Евертон Кардозо (9), Болінья (15), Полетто (31)
Попередження: Вінкель (33), Ерюн (34)

«Газпром-Югра» (Росія) – «Націонал» (Хорватія) – 5:1
Голи:
Котляров (24), Шаяхметов (29), Кайо (36), Давидов (38), Афанасьєв (39) – Єловчіч (25)
Попередження: Марсеніо (33)

Група «С». Словенія.

«ЕРА-ПАК» (Чехія) – «Економац» (Сербія) – 0:1
Гол:
Борисов (31)
Попередження: Словачек (14) – Рістіч (14)

«Мовістар Інтер» (Іспанія) – «Брезьє Марібор» (Словенія) – 3:1
Голи:
Давід Пасос (13), Рікардіньйо (40), Рівільйос (40) – Фетіч (27)

Сьогодні відбудуться заключні матчі Елітного раунду Кубка УЄФА у групах «А» та «D». За їх підсумками визначаться два останніх володаря путівок до «Фіналу чотирьох» головного клубного футзального змагання Європи.

Група «А». Казахстан.
11.00. «Фенікс» (Косово) – «Реал-Рієті» (Італія)
13.30. «Нікарс» (Латвія) – «Кайрат» (Казахстан)

Група «D». Португалія.
16.30. «Тиргу-Муреш» (Румунія) – «Раба ЕТО Дьор» (Угорщина)
19.00. «Динамо» (Росія) – «Спортінг» (Португалія)

Артем Терентьєв, прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!