Кубок України (U-9) у Житомирі. Результати першого ігрового дня

Як ми вже повідомляли, у Житомирі напередодні стартували матчі Кубку України з футзалу серед дітей 2008 р. н. Пропонуємо Вашій увазі результати зіграних поєдинків.

Група «А». Спорткомплекс «Динамо».

ДЮСШ (Червоноград) – «Іллічівець» (Чорноморськ) – 1:10
Голи:
Максим Дубецький (3) – Віталій Закора (1, 20), Тимофій Дзюін (2, 21), Максим Дмухайлов (3, 7, 11, 21), Арсеній Белобров (6, 7)
Попередження: Максим Дубецький (21)

«ДЮСШ-25-Легіон-ХХІ» (Київ) – ДЮСШ (Червоні Окни) – 0:3
Голи:
Іван Дмитрієв (3, 4), Дмитро Волков (13)
Попередження: Родіон Чаповський (24, ДЮСШ ЧО)

ДЮСШ (Червоноград) – «Перша Столиця-КДЮСШ-9» (Харків) – 3:14
Голи:
Максим Дубецький (5, 7, 17) – Богдан Бец (3, 14, 14, 19, 19, 22, 22), Ігор Богомолов (6, 16, 17), Святослав Кияшко (8, 21, 21), Артур Шаповалов (15)
Попередження: Тарас Свирид (8, ДЮСШ Ч) 

«Іллічівець» (Чорноморськ) – «ДЮСШ-25-Легіон-ХХІ» (Київ) – 15:1
Голи:
Віталій Закора (3, 4, 7, 19), Арсеній Белобров (8), Максим Дмухайлов (9, 10, 11), Тимофій Дзюін (12, 22), Микита Рудий (12, 18, 21), Микита Тимошенко (18, 22) – Кирило Мешибовський (21) 

ДЮСШ (Червоні Окни) – «Перша Столиця-КДЮСШ-9» (Харків) – 0:6
Голи:
Ігор Богомолов (5, 11), Матвій Мілюшніков (8), Святослав Кияшко (14), Микита Крюков (21, 22)
Попередження: Дмитро Волков (16, ДЮСШ ЧО)

Група «В». ФОК.

«Чемпіон» (Ірпінь) – «Олімпієць» (Житомир) – 6:1
Голи:
Марк Яровий (6), В’ячеслав Байдич (9, 14), Іван Колеснік (17, 24), Олександр Тихоліз (23) – Дмитро Волновський (11)
На 23-й хвилині Артем Шайдецький («Олімпієць») не реалізував 10-метровий. 

ДЮФШ «Європа» (Прилуки) – НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – 0:5
Голи: Максим Бабій (5, 22), Ігор Іванців (8, 17), Данило Сидоренко (19 – з 6-метрового)
Попередження: Гліб Гізун (8, ДЮФШ «Європа»)

Група «С». ФОК.

«Полісся» (Житомир) – «Дунай» (Ізмаїл) – 2:3
Голи:
Артем Земзерз (23), Артем Колесник (24) – Іван Волошин (3, 11), Дойчев (16)
Попередження: Микола Сегеда (1) – Іван Волошин (8) 

МФК «Житомир» (Житомир) – «ДЮСШ-Мрія-Дніпро-80» (Черкаси) – 10:3
Голи:
Кирило Тарнопольський (6, 22), Данило Литвиненко (8), Ігор Криворучко (9, 9 – з 6-метрового, 18), Микита Данченко (19), Михайло Коротун (12), Вадим Булуй (16), Дмитро Говорадло (21) – Савелій Вакуленко (5), Захар Коломієць (5), Семен Шевчук (22)
Попередження: Микита Данченко (16), Ігор Криворучко (18), Іван Кирилович (20)
На 21-й хвилині Семен Шевчук («ДЮСШ-Мрія-Дніпро-80») не реалізував 10-метровий.

Пропонуємо Вашій увазі програму сьогоднішнього ігрового дня.

Група «А». Спорткомплекс «Динамо».

09.00. «Перша Столиця» (Харків) – «Іллічівець» (Чорноморськ)
09.50. «ДЮСШ-25-Легіон-ХХІ» (Київ) – ДЮСШ (Червоноград)
11.00. «Іллічівець» (Чорноморськ) – ДЮСШ (Червоні Окни)
11.50. «Перша Столиця» (Харків) – «ДЮСШ-25-Легіон-ХХІ» (Київ)
12.40. ДЮСШ (Червоні Окни) – ДЮСШ (Червоноград)

Група «В». ФОК.

09.50. «Чемпіон» (Ірпінь) – НФК «Ураган» (Івано-Франківськ)
10.40. ДЮФШ «Європа» (Прилуки) – «Олімпієць» (Житомир)
13.10. «Чемпіон» (Ірпінь) – ДЮФШ «Європа» (Прилуки)
14.50. НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – «Олімпієць» (Житомир)

Група «С». ФОК.

09.00. «Полісся» (Житомир) – «ДЮСШ-Мрія-Дніпро-80» (Черкаси)
11.30. МФК «Житомир» (Житомир) – «Дунай» (Ізмаїл)
12.20. «Полісся» (Житомир) – МФК «Житомир» (Житомир)
14.00. «ДЮСШ-Мрія-Дніпро-80» (Черкаси) – «Дунай» (Ізмаїл)

Матчі гратимуться у форматі двох таймів по 12 хвилин «чистого» часу.

Результати матчів будуть оприлюднені на офіційному сайті Асоціації футзалу України.
Протокольні дані звірені з офіційними.

Артем Терентьєв, прес-служба Асоціації футзалу України  
Фото: офіційний сайт Асоціації футзалу Житомирщини.

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!