Товариська зустріч
19:30 УКРАЇНА (ж) ?-? Італія (ж)
19:30 УКРАЇНА (ж) ?-? Італія (ж)
Екстра-ліга 2018/2019. 13-й тур
12:00 ХІТ (Київ) ?-? Титан (Покровське)
12:00 Кардинал-Рівне (Рівне) ?-? Продексім (Херсон)
12:00 Сокіл (Хмельницький) ?-? Енергія (Львів)
12:00 ІнБев/НПУ (Житомир-Київ) ?-? Епіцентр К-Авангард (Одеса)
12:30 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.) ?-? Ураган (Ів.-Франківськ)
Перша ліга 2018/2019. 10-й тур
FT Черкаси (Черкаси) 2-1 Кобра (Харків)
Перша ліга 2018/2019. 6 тур
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 1-2 Епіцентр К-Таїрова (Одеса)
Перша ліга 2018/2019. 11-й тур
16:00 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) ?-? Черкаси (Черкаси)
Перша ліга 2018/2019. 18-й тур
12:30 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) ?-? Черкаси (Черкаси)
Вища ліга (жінки) 2018/2019. 7-й тур.
FT AFC 5G (Київ) 5-3 Ладомир (Вол.-Волинський)
Кубок України 2018/2019. 1/8 фіналу
FT Володимир (Тиврів) 5-9 Титан (Покровське)
FT Продексім (Херсон) 6-1 ІнБев/НПУ (Житомир-Київ)
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 2-3 ХІТ (Київ)
FT Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 2-4 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT Альтернатива-Сервіт (Київ) 6-1 Епіцентр К-Авангард (Одеса)
FT Сокіл (Хмельницький) 6-4 Viva Cup (Харків)
FT Енергія (Львів) 3-1 Манзана (Київ)
FT Food Centre-СумДУ (Суми) 4-4 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 8-й тур
FT Юніпов (Ужгород) 2-2 Вопак (Ужгород)
FT УТЕІ (Ужгород) 6-4 Олімпік (Ужгород)
FT Кам'яниця (Ужгород) 3-6 Медея (Ужгород)
FT Вікінг (Ужгород) 4-5 Ужнет (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 2. 4-й тур
FT Галицька Здоба (Львів) 4-4 Дунаївці-CRISPUS (Дунаївці)
Друга ліга 2018/2019. Група 2. 5-й тур
19:00 Любарт (Луцьк) ?-? Галицька Здоба (Львів)
00:00 InterbetonBud-Rivne-112 (Рівне) ?-? Володимир (Тиврів)
Друга ліга 2018/2019. Група 3. 3-й тур
FT DevRain (Вінниця) 13-2 Темп (Вінниця)
Друга ліга 2018/2019. Група 4. 3-й тур
FT Symbol (Харків) 5-2 Технологія (Суми)
Друга ліга 2018/2019. Група 5. 6-й тур
FT ALLIANCE (Миколаїв) 5-17 Anserglob (Херсон)
20:30 Б.Є.Д.А. (Миколаїв) ?-? Wezom (Херсон)
Друга ліга 2018/2019. Група 6. 2-й тур
FT Геологія (Кременчук) 11-2 ЗДМУ-АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.)
Команда І О
1 ХІТ (Київ) 12 32
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 26
3 Кардинал-Рівне (Рівне) 12 23
4 Продексім (Херсон) 12 22
5 Енергія (Львів) 12 21
6 Титан (Покровське) 12 15
7 Сокіл (Хмельницький) 12 10
8 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.) 12 8
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 12 7
10 ІнБев/НПУ (Житомир-Київ) 12 7
Команда I O
1 IMS-НУХТ (Київ) 6 18
2 Tesla (Харків) 6 15
3 Будстар-НПУ (Київ) 6 10
4 ПЗМС (Полтава) 6 9
5 Ладомир (Вол.-Волинський) 6 4
6 AFC 5G (Київ) 6 3
7 Багіра-КДЮСШ№8 (Лиман) 6 3
Команда I O
1 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 9 22
2 Авангард (Краматорськ) 9 20
3 Food Centre-СумДУ (Суми) 8 20
4 Рятувальник (Ромни) 8 14
5 Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 9 13
6 Атлетік (Бровари) 9 12
7 Черкаси (Черкаси) 9 9
8 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 8 3
9 Кобра (Харків) 9 0

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!