Головна / Інші

Кубок України 45+. Підсумкові результати другого ігрового дня

Пропонуємо вашій увазі підсумкові результати поєдинків групового етапу Кубка України серед ветеранів 45+, які тривають у Білозір'ї (Черкаська обл.).

«БудZoна» (Черкаси) – «Медіана» (Мелітополь) – 3:2

Читати бiльше »»

Кубок України 55+ та 45+. Результати третього ігрового дня

Пропонуємо вашій увазі результати матчів вирішальних матчів Кубка України серед ветеранів 55+ та поєдинків групового етапу Кубка України серед ветеранів 45+, які тривають у Білозір'ї (Черкаська обл.).

Кубок України серед ветеранів 55+:

Читати бiльше »»

Кубок України 55+ та 45+. День 3. LIVE

Пропонуємо вашій увазі розклад прямих трансляцій матчів вирішальних матчів Кубка України серед ветеранів 55+ та поєдинків групового етапу Кубка України серед ветеранів 45+, які тривають у Білозір'ї (Черкаська обл.).

Читати бiльше »»

Кубок України 55+. Результати першого ігрового дня

Пропонуємо вашій увазі підсумкові результати матчів Кубка України серед ветеранів 55+, який триває у Білозір'ї (Черкаська обл.).

«Фортеця» (Кам'янець-Подільський) – «Енергія+» (Нова Каховка) – 1:0

Читати бiльше »»

«Яско» – переможець всеукраїнського фіналу АФЛУ

З 18 по 20 вересня у Луцьку пройшли матчі всеукраїнського фіналу АФЛУ. Пропонуємо вашій увазі їхні підсумки.

Перша ліга

1/2 фіналу

«Respect» (Луцьк) – «Комфорт-Костопіль» (Костопіль) – 2:3

Читати бiльше »»

Ветеранські турніри в Одесі. Підсумки змагань

В Одесі завершилися одразу три ветеранські турніри у різних вікових категоріях. Найкращі визначалися у Кубку України 40+ та 50+, а також чемпіонаті України 60+.

Кубок України 50+:

Перша ліга. Фінал.

Читати бiльше »»

Кубок України 40+, 50+, чемпіонат України 60+. День 4. LIVE

Пропонуємо вашій увазі розклад прямих трансляцій Кубка України серед ветеранів у категоріях 40+ та 50+ та чемпіонату України серед ветеранів 60+, які тривають в Одесі.

Кубок України 50+:

Читати бiльше »»

У Рівному відбудеться дебютний «Rivnestandart Open Cup»

З 11 по 13 вересня у спорткомплексі рівненської ДЮСШ №4 відбудеться передсезонний турнір за участі представників Першої ліги та аматорських колективів.

У турнірі візьмуть участь шість команд, які будуть розділені на дві групи:

Читати бiльше »»

Сторінки

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 11 27
2 ХІТ (Київ) 11 24
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 11 22
4 Енергія (Львів) 11 22
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 11 16
6 АФФК Суми (Суми) 11 11
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 11 11
8 ІнБев (Житомир) 11 9
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 12 7
10 Сокіл (Хмельницький) 10 6
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!