Екстра-лiга 2018/2019. 1 Тур
FT Енергія (Львів) 1-5 Кардинал-Рівне (Рівне)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 3-1 Титан (Покровське)
FT АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.) 2-4 ХІТ (Київ)
FT Продексім (Херсон) 4-1 Епіцентр К-Авангард (Одеса)
FT ІнБев/НПУ (Житомир-Київ) 1-6 Сокіл (Хмельницький)
Екстра-ліга 2018/2019. 2 тур.
FT ХІТ (Київ) 5-1 ІнБев/НПУ (Житомир-Київ)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 2-2 Продексім (Херсон)
FT Титан (Покровське) 1-0 Сокіл (Хмельницький)
FT Епіцентр К-Авангард (Одеса) 3-4 Кардинал-Рівне (Рівне)
FT Енергія (Львів) 0-2 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.)
Екстра-ліга 2018/2019. 3 тур.
FT Сокіл (Хмельницький) 1-4 ХІТ (Київ)
FT АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.) 0-2 Епіцентр К-Авангард (Одеса)
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 6-5 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT ІнБев/НПУ (Житомир-Київ) 0-3 Енергія (Львів)
FT Продексім (Херсон) 3-9 Титан (Покровське)
Екстра-ліга 2018/2019. 4 тур.
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 7-1 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.)
FT Епіцентр К-Авангард (Одеса) 5-2 ІнБев/НПУ (Житомир-Київ)
FT Енергія (Львів) 1-1 Сокіл (Хмельницький)
FT Титан (Покровське) 0-5 ХІТ (Київ)
FT Продексім (Херсон) 5-0 Кардинал-Рівне (Рівне)
Екстра-ліга 2018/2019. 5 тур.
FT ІнБев/НПУ (Житомир-Київ) 1-7 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT Сокіл (Хмельницький) 5-2 Епіцентр К-Авангард (Одеса)
FT ХІТ (Київ) 2-2 Енергія (Львів)
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 2-1 Титан (Покровське)
FT АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.) 3-3 Продексім (Херсон)
Екстра-ліга 2018/2019. 6 тур.
FT Продексім (Херсон) 5-2 ІнБев/НПУ (Житомир-Київ)
FT Титан (Покровське) 2-4 Енергія (Львів)
FT Епіцентр К-Авангард (Одеса) 0-1 ХІТ (Київ)
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 6-2 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 5-1 Сокіл (Хмельницький)
Екстра-ліга 2018/2019. 7 тур
FT ІнБев/НПУ (Житомир-Київ) 2-5 Кардинал-Рівне (Рівне)
FT ХІТ (Київ) 5-4 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT Сокіл (Хмельницький) 0-2 Продексім (Херсон)
FT Енергія (Львів) 1-0 Епіцентр К-Авангард (Одеса)
FT АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.) 0-4 Титан (Покровське)
Екстра-ліга 2018/2019. 8 тур.
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 3-0 Енергія (Львів)
FT Титан (Покровське) 4-1 Епіцентр К-Авангард (Одеса)
FT АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.) 3-3 ІнБев/НПУ (Житомир-Київ)
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 7-0 Сокіл (Хмельницький)
FT Продексім (Херсон) 4-4 ХІТ (Київ)
Екстра-ліга 2018/2019. 9 тур.
FT ХІТ (Київ) 3-2 Кардинал-Рівне (Рівне)
FT Енергія (Львів) 3-3 Продексім (Херсон)
FT Сокіл (Хмельницький) 5-3 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.)
FT ІнБев/НПУ (Житомир-Київ) 7-3 Титан (Покровське)
FT Епіцентр К-Авангард (Одеса) 1-5 Ураган (Ів.-Франківськ)
Екстра-ліга 2018/2019. 10-й тур.
FT ХІТ (Київ) 3-2 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.)
FT Сокіл (Хмельницький) 2-3 ІнБев/НПУ (Житомир-Київ)
FT Епіцентр К-Авангард (Одеса) 2-7 Продексім (Херсон)
FT Титан (Покровське) 3-5 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 1-2 Енергія (Львів)
Екстра-ліга 2018/2019. 11-й тур
FT ІнБев/НПУ (Житомир-Київ) 1-3 ХІТ (Київ)
FT Сокіл (Хмельницький) 2-3 Титан (Покровське)
FT АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.) 1-3 Енергія (Львів)
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 4-4 Епіцентр К-Авангард (Одеса)
FT Продексім (Херсон) 3-4 Ураган (Ів.-Франківськ)
Екстра-ліга 2018/2019. 12-й тур
FT ХІТ (Київ) 7-1 Сокіл (Хмельницький)
FT Титан (Покровське) 3-6 Продексім (Херсон)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 4-4 Кардинал-Рівне (Рівне)
FT Енергія (Львів) 4-2 ІнБев/НПУ (Житомир-Київ)
FT Епіцентр К-Авангард (Одеса) 0-2 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.)
Екстра-ліга 2018/2019. 13-й тур
12:00 Кардинал-Рівне (Рівне) ?-? Продексім (Херсон)
12:00 Сокіл (Хмельницький) ?-? Енергія (Львів)
12:00 ІнБев/НПУ (Житомир-Київ) ?-? Епіцентр К-Авангард (Одеса)
12:00 ХІТ (Київ) ?-? Титан (Покровське)
12:30 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.) ?-? Ураган (Ів.-Франківськ)

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!