Перша ліга 2018/2019. 1 тур
FT Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 8-1 Атлетік (Бровари)
FT Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 4-3 Авангард (Краматорськ)
FT Кобра (Харків) 0-3 Черкаси (Черкаси)
FT Food Centre-СумДУ (Суми) 3-0 Рятувальник (Ромни)
Перша ліга 2018/2019. 2 тур
FT Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 5-0 Кобра (Харків)
FT Атлетік (Бровари) 4-5 Food Centre-СумДУ (Суми)
FT Рятувальник (Ромни) 1-1 Авангард (Краматорськ)
FT Черкаси (Черкаси) 1-0 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
Перша ліга 2018/2019. 3 тур
FT Атлетік (Бровари) 8-3 Кобра (Харків)
FT Food Centre-СумДУ (Суми) 1-1 Авангард (Краматорськ)
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 1-4 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
FT Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 5-0 Черкаси (Черкаси)
Перша ліга 2018/2019. 4 тур.
FT Атлетік (Бровари) 2-6 Авангард (Краматорськ)
FT Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 4-2 Епіцентр К-Таїрова (Одеса)
FT Кобра (Харків) 1-3 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
FT Черкаси (Черкаси) 1-2 Рятувальник (Ромни)
Перша ліга 2018/2019. 5 тур.
FT Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 13-1 Кобра (Харків)
FT Food Centre-СумДУ (Суми) 2-1 Черкаси (Черкаси)
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 3-4 Атлетік (Бровари)
FT Рятувальник (Ромни) 1-6 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
Перша ліга 2018/2019. 6 тур
FT Черкаси (Черкаси) 1-10 Авангард (Краматорськ)
FT Кобра (Харків) 1-4 Рятувальник (Ромни)
FT Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 0-0 Food Centre-СумДУ (Суми)
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 1-2 Епіцентр К-Таїрова (Одеса)
Перша ліга 2018/2019. 7-й тур.
FT Авангард (Краматорськ) 7-2 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
FT Рятувальник (Ромни) 7-3 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
FT Food Centre-СумДУ (Суми) 9-4 Кобра (Харків)
FT Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 2-3 Атлетік (Бровари)
Перша ліга 2018/2019. 9-й тур
FT Черкаси (Черкаси) 2-10 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
FT Авангард (Краматорськ) 3-2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
FT Food Centre-СумДУ (Суми) 5-3 Епіцентр К-Таїрова (Одеса)
FT Рятувальник (Ромни) 9-7 Атлетік (Бровари)
Перша ліга 2018/2019. 8-й тур
FT Атлетік (Бровари) 7-3 Черкаси (Черкаси)
FT Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 6-6 Рятувальник (Ромни)
FT Кобра (Харків) 0-7 Авангард (Краматорськ)
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 2-4 Food Centre-СумДУ (Суми)
Перша ліга 2018/2019. 10-й тур
FT Атлетік (Бровари) 1-4 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
FT Авангард (Краматорськ) 6-5 Епіцентр К-Таїрова (Одеса)
FT Черкаси (Черкаси) 2-1 Кобра (Харків)
Перша ліга 2018/2019. 11-й тур
16:00 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) ?-? Черкаси (Черкаси)
13:30 Авангард (Краматорськ) ?-? Рятувальник (Ромни)
15:00 Food Centre-СумДУ (Суми) ?-? Атлетік (Бровари)
13:30 Кобра (Харків) ?-? Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
Перша ліга 2018/2019. 18-й тур
12:30 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) ?-? Черкаси (Черкаси)

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!