Друга ліга 2018/2019. Група 1. 1-й тур
FT Олімпік (Ужгород) 6-2 УТЕІ (Ужгород)
FT Медея (Ужгород) 9-3 Кам'яниця (Ужгород)
FT Ужнет (Ужгород) 5-2 Вікінг (Ужгород)
FT Вопак (Ужгород) 3-3 Юніпов (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 2-й тур.
FT Медея (Ужгород) 5-0 Юніпов (Ужгород)
FT Олімпік (Ужгород) 0-3 Вікінг (Ужгород)
FT Ужнет (Ужгород) 5-3 Кам'яниця (Ужгород)
FT Вопак (Ужгород) 6-9 УТЕІ (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 3-й тур.
FT Олімпік (Ужгород) 11-4 Кам'яниця (Ужгород)
FT Вопак (Ужгород) 4-10 Вікінг (Ужгород)
FT Медея (Ужгород) 7-3 УТЕІ (Ужгород)
FT Ужнет (Ужгород) 5-5 Юніпов (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 4-й тур
FT Вопак (Ужгород) 4-8 Кам'яниця (Ужгород)
FT Ужнет (Ужгород) 2-4 УТЕІ (Ужгород)
FT Медея (Ужгород) 3-2 Вікінг (Ужгород)
FT Олімпік (Ужгород) 6-2 Юніпов (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 5-й тур.
FT Вопак (Ужгород) 5-6 Олімпік (Ужгород)
FT Вікінг (Ужгород) 3-5 Кам'яниця (Ужгород)
FT УТЕІ (Ужгород) 6-6 Юніпов (Ужгород)
FT Медея (Ужгород) 0-3 Ужнет (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 6-й тур
FT Медея (Ужгород) 6-6 Олімпік (Ужгород)
FT УТЕІ (Ужгород) 9-1 Кам'яниця (Ужгород)
FT Вікінг (Ужгород) 5-5 Юніпов (Ужгород)
FT Вопак (Ужгород) 4-7 Ужнет (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 7-й тур
FT Юніпов (Ужгород) 6-6 Кам'яниця (Ужгород)
FT Вікінг (Ужгород) 2-1 УТЕІ (Ужгород)
FT Олімпік (Ужгород) 4-4 Ужнет (Ужгород)
FT Медея (Ужгород) 5-0 Вопак (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 8-й тур
FT Юніпов (Ужгород) 2-2 Вопак (Ужгород)
FT УТЕІ (Ужгород) 6-4 Олімпік (Ужгород)
FT Кам'яниця (Ужгород) 3-6 Медея (Ужгород)
FT Вікінг (Ужгород) 4-5 Ужнет (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 9-й тур
FT Юніпов (Ужгород) 0-3 Медея (Ужгород)
FT Вікінг (Ужгород) 2-4 Олімпік (Ужгород)
FT УТЕІ (Ужгород) 9-5 Вопак (Ужгород)
FT Кам'яниця (Ужгород) 2-4 Ужнет (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 10-й тур
FT УТЕІ (Ужгород) 4-5 Медея (Ужгород)
FT Вікінг (Ужгород) 0-5 Вопак (Ужгород)
FT Кам'яниця (Ужгород) 5-6 Олімпік (Ужгород)
FT Юніпов (Ужгород) 0-7 Ужнет (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 11-й тур
FT Кам'яниця (Ужгород) 3-9 Вопак (Ужгород)
FT Вікінг (Ужгород) 4-7 Медея (Ужгород)
FT Юніпов (Ужгород) 3-6 Олімпік (Ужгород)
FT УТЕІ (Ужгород) 2-7 Ужнет (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 12-й тур
FT Юніпов (Ужгород) 1-7 УТЕІ (Ужгород)
FT Кам'яниця (Ужгород) 3-3 Вікінг (Ужгород)
FT Ужнет (Ужгород) 4-3 Медея (Ужгород)
FT Олімпік (Ужгород) 3-4 Вопак (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 13-й тур
FT Олімпік (Ужгород) 3-5 Медея (Ужгород)
FT Ужнет (Ужгород) 3-0 Вопак (Ужгород)
FT Юніпов (Ужгород) 4-9 Вікінг (Ужгород)
FT Кам'яниця (Ужгород) 2-7 УТЕІ (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 14-й тур
FT Вопак (Ужгород) 2-6 Медея (Ужгород)
FT Кам'яниця (Ужгород) 2-9 Юніпов (Ужгород)
FT УТЕІ (Ужгород) 3-1 Вікінг (Ужгород)
FT Ужнет (Ужгород) 4-2 Олімпік (Ужгород)
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!