Друга ліга 2018/2019. Група 2. 1-й тур
FT Галицька здоба (Львів) 5-4 InterbetonBud-Rivne-112 (Рівне)
FT Дунаївці-CRISPUS (Дунаївці) 6-2 Любарт (Луцьк)
Друга ліга 2018/2019. Група 2. 2-й тур
FT InterbetonBud-Rivne-112 (Рівне) 5-5 Дунаївці-CRISPUS (Дунаївці)
FT Володимир (Вінниця) 10-3 Галицька здоба (Львів)
Друга ліга 2018/2019. Група 2. 3-й тур.
FT Дунаївці-CRISPUS (Дунаївці) 4-11 Володимир (Вінниця)
FT Любарт (Луцьк) 1-3 InterbetonBud-Rivne-112 (Рівне)
Друга ліга 2018/2019. Група 2. 4-й тур
FT Володимир (Вінниця) 8-5 Любарт (Луцьк)
FT Галицька здоба (Львів) 4-4 Дунаївці-CRISPUS (Дунаївці)
Друга ліга 2018/2019. Група 2. 5-й тур
FT Любарт (Луцьк) 1-4 Галицька здоба (Львів)
FT InterbetonBud-Rivne-112 (Рівне) 5-6 Володимир (Вінниця)
Друга ліга 2018/2019. Група 2. 6-й тур
FT InterbetonBud-Rivne-112 (Рівне) 8-3 Галицька здоба (Львів)
FT Любарт (Луцьк) 4-5 Дунаївці-CRISPUS (Дунаївці)
Друга ліга 2018/2019. Група 2. 7-й тур
FT Дунаївці-CRISPUS (Дунаївці) 5-4 InterbetonBud-Rivne-112 (Рівне)
FT Галицька здоба (Львів) 6-12 Володимир (Вінниця)
Друга ліга 2018/2019. Група 2. 8-й тур
FT InterbetonBud-Rivne-112 (Рівне) 2-2 Любарт (Луцьк)
FT Володимир (Вінниця) 5-0 Дунаївці-CRISPUS (Дунаївці)
Друга ліга 2018/2019. Група 2. 9-й тур
FT Любарт (Луцьк) 2-5 Володимир (Вінниця)
FT Дунаївці-CRISPUS (Дунаївці) 3-7 Галицька здоба (Львів)
Друга ліга 2018/2019. Група 2. 10-й тур
FT Володимир (Вінниця) 7-9 InterbetonBud-Rivne-112 (Рівне)
FT Галицька здоба (Львів) 4-2 Любарт (Луцьк)
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 5 15
2 Енергія (Львів) 5 13
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 5 10
4 ХІТ (Київ) 5 9
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 5 4
7 АФФК Суми (Суми) 5 4
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 4
9 Сокіл (Хмельницький) 5 4
10 Кардинал-Рівне (Рівне) 5 1
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!