Вища ліга (жінки) 2019/2020. 1-й тур
FT Tesla (Харків) 4-5 Будстар-НПУ (Київ)
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 2-14 IMS-НУХТ (Київ)
FT ПЗМС (Полтава) 5-0 Ладомир (Вол.-Волинський)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 2-й тур
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 1-7 Tesla (Харків)
FT Будстар-НПУ (Київ) 8-1 Ладомир (Вол.-Волинський)
FT IMS-НУХТ (Київ) 4-1 ПЗМС (Полтава)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 3-й тур
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 19-1 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
FT ПЗМС (Полтава) 3-3 Будстар-НПУ (Київ)
FT Tesla (Харків) 1-3 IMS-НУХТ (Київ)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 4-й тур
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 1-7 ПЗМС (Полтава)
FT Tesla (Харків) 3-0 Ладомир (Вол.-Волинський)
FT IMS-НУХТ (Київ) 2-6 Будстар-НПУ (Київ)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 5-й тур
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 4-7 IMS-НУХТ (Київ)
FT ПЗМС (Полтава) 2-7 Tesla (Харків)
FT Будстар-НПУ (Київ) 22-1 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 6-й тур
FT Будстар-НПУ (Київ) 3-2 Tesla (Харків)
FT IMS-НУХТ (Київ) 25-0 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 3-7 ПЗМС (Полтава)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 7-й тур
FT ПЗМС (Полтава) 1-0 IMS-НУХТ (Київ)
FT Tesla (Харків) 13-0 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 4-11 Будстар-НПУ (Київ)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 8-й тур
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 5-0 Ладомир (Вол.-Волинський)
FT IMS-НУХТ (Київ) 2-5 Tesla (Харків)
FT Будстар-НПУ (Київ) 0-0 ПЗМС (Полтава)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 9-й тур
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 4-7 Tesla (Харків)
FT Будстар-НПУ (Київ) 7-2 IMS-НУХТ (Київ)
FT ПЗМС (Полтава) 21-0 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 10-й тур
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 0-5 Будстар-НПУ (Київ)
FT Tesla (Харків) 1-1 ПЗМС (Полтава)
FT IMS-НУХТ (Київ) 4-0 Ладомир (Вол.-Волинський)

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 12 34
2 ХІТ (Київ) 13 30
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 26
4 ІнБев (Житомир) 12 18
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 12 17
6 Енергія (Львів) 13 11
7 Сокіл (Хмельницький) 13 10
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 12 8
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 13 7
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 15
2 Володимир (Тиврів) 6 12
3 Рятувальник (Ромни) 5 9
4 Продексім-2 (Херсон) 6 9
5 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 6 6
6 Бердянськ (Бердянськ) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!