Перша ліга 2019/2020. 1-й тур
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 3-0 Володимир (Тиврів)
FT Продексім-2 (Херсон) 11-5 Бердянськ (Бердянськ)
Перша ліга 2019/2020. 2-й тур
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 11-0 Продексім-2 (Херсон)
FT Рятувальник (Ромни) 6-3 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
Перша ліга 2019/2020. 3-й тур
FT Бердянськ (Бердянськ) 1-9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Продексім-2 (Херсон) 4-8 Володимир (Тиврів)
Перша ліга 2019/2020. 4-й тур
FT Володимир (Тиврів) 14-3 Бердянськ (Бердянськ)
FT Рятувальник (Ромни) 11-4 Продексім-2 (Херсон)
Перша ліга 2019/2020. 5-й тур
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 17-3 Володимир (Тиврів)
FT Продексім-2 (Херсон) 4-1 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
FT Бердянськ (Бердянськ) 5-11 Рятувальник (Ромни)
Перша ліга 2019/2020. 6-й тур
FT Рятувальник (Ромни) 1-5 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 10-0 Бердянськ (Бердянськ)
Перша ліга 2019/2020. 7-й тур
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 8-2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
FT Володимир (Тиврів) 5-1 Рятувальник (Ромни)
Перша ліга 2019/2020. 8-й тур
FT Бердянськ (Бердянськ) 1-5 Продексім-2 (Херсон)
FT Володимир (Тиврів) 6-1 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
Перша ліга 2019/2020. 9-й тур
FT Продексім-2 (Херсон) 1-2 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 3-2 Рятувальник (Ромни)
Перша ліга 2019/2020. 10-й тур
FT Володимир (Тиврів) 5-5 Продексім-2 (Херсон)
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 8-0 Бердянськ (Бердянськ)
Перша ліга 2019/2020. 14-й тур
FT Рятувальник (Ромни) 3-3 Володимир (Тиврів)
Перша ліга 2019/2020. 11-й тур
FT Продексім-2 (Херсон) 5-6 Рятувальник (Ромни)
FT Бердянськ (Бердянськ) 4-7 Володимир (Тиврів)
Перша ліга 2019/2020. 12-й тур
FT Рятувальник (Ромни) 5-0 Бердянськ (Бердянськ)
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 4-2 Продексім-2 (Херсон)
FT Володимир (Тиврів) 6-4 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
Перша ліга 2019/2020. 13-й тур
FT Бердянськ (Бердянськ) 4-5 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6-3 Рятувальник (Ромни)

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!