Головна / Друга ліга

Друга ліга 2020/2021. «Медальні»​ матчі. Післямова

Пропонуємо вашій увазі післяматчеві коментарі капітана бронзового призера Другої ліги (луцького «​Любарта») Владислава Козачка, воротаря володарів срібних медалей (вінницького «​Яско») Владислава Степанюка , а також

Читати бiльше »»

Друга ліга 2020/2021: головний трофей вирушить до Вінниці або Харкова

Сьогодні у Києві відбулися півфінальні матчі чемпіонату України серед команд Другої ліги за підсумками яких було визначено пари команд, котрі вестимуть боротьбу за бронзові та золоті медалі.

Читати бiльше »»

Друга ліга 2020/2021: матчі Фіналу Восьми відбудуться у Києві

12 квітня відбулося засідання президії Асоціації футзалу України, головним питанням якого стало визначення міста, в якому пройде цьогорічний Фінал Восьми чемпіонату України серед команд Другої ліги.

Читати бiльше »»

«Human» та «Городенка» також не зуміли виявити сильнішого

Другий матч четвертого ігрового дня фінальної частини Другої ліги також завершився бойовою нічиєю.

Протистояння дніпрян з господарями турніру мало визначити вигляд турнірної таблиці перед заключним ігровим днем.

Читати бiльше »»

Роман Дацюк: «Всі учасники фінальної частини Другої ліги перебувають приблизно на одному рівні»

Універсал «Рівнестандарта-ДЮСШ №4» Роман Дацюк розповів про підготовку команди до фінальної частини Другої ліги, підбив підсумки перших двох матчів турніру і коротко охарактеризував наступних суперників рівнян.

Читати бiльше »»

Сторінки

Команда І О
1 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 6 18
2 Княжий ринок (Львів) 6 12
3 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 5 3
4 Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива (Львів) 5 0
Команда І О
1 Атлет (Житомир) 3 9
2 Дунаївці-CRISPUS (Дунаївці) 3 3
3 Візаж (Житомир) 4 3
Команда І О
1 Локомотив (Конотоп) 6 18
2 Сумихімпром-СДПУ (Суми) 6 12
3 СумДУ U-19 (Суми) 6 6
4 Краснопілля 6 0
Команда І О
1 Солтекс (Черкаси) 6 16
2 МКВ (Одеса) 6 11
3 Рувер (Черкаси) 6 6
4 Епіцентр (Черкаси) 6 1
Команда І О
1 Катеринославхліб (Дніпро) 6 16
2 М'ясна традиція (Дніпро) 6 10
3 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.) 6 7
4 ЮВІКО (Дніпро) 6 1
Команда І О
1 Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 1 3
2 ALLIANCE (Миколаїв) 1 0
Команда І О
1 ІВТ (Сєвєродонецьк) 2 6
2 Щит (Сєвєродонецьк) 2 4
3 Чайка (Кремінна) 2 1
4 Лугексперт (Сєвєродонецьк) 2 0
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 12 31
2 ХІТ (Київ) 12 26
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 24
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 11 16
5 Viva Cup (Харків) 10 11
6 Енергія (Львів) 12 11
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 11 10
8 АФФК Суми (Суми) 11 9
9 Сокіл (Хмельницький) 11 6
Команда I O
1 Рятувальник (Ромни) 5 8
2 SkyUp (Київ) 3 7
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 3 7
4 Черкасиобленерго (Черкаси) 5 7
5 Comfort Life (Буча) 3 1
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 3 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 5 11
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 4 8
3 In.IT (Львів) 3 6
4 КІВС Енергія-2 (Львів) 5 6
5 Любарт (Луцьк) 5 4
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 4 1

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!