Головна / Чемпіонат України (U-17)

Чемпіонат України U-17. Розклад матчів другого туру

З 26 по 28 лютого у Сумах відбудуться поєдинки другого туру чемпіонату України U-17 за підсумками яких буде визначено чемпіона у цій віковій категорії. Пропонуємо вашій увазі розклад матчів та турнірне положення команд за підсумками попереднього туру.

26 лютого

Читати бiльше »»

Чемпіонат України U-17. Підсумки турніру

У Києві завершився Чемпіонат України серед дитячо-юнацьких команд 2001-2002 р.н. До вашої уваги підсумки поєдинків вирішального ігрового дня, а також підсумки змагань.

Підсумкова таблиця трьох ігрових днів:

Читати бiльше »»

Чемпіонат України U-17. Результати третього ігрового дня

У Києві на олімпійській базі «Святошин» триває Чемпіонат України серед дитячо-юнацьких команд 2001-2002 р.н. До вашої уваги підсумки поєдинків третього ігрового дня, а також турнірна таблиця змагань.

Читати бiльше »»

Чемпіонат України U-17. Результати другого ігрового дня

У Києві на олімпійській базі «Святошин» триває Чемпіонат України серед дитячо-юнацьких команд 2001-2002 р.н. До вашої уваги підсумки поєдинків другого ігрового дня, а також турнірна таблиця змагань.

21 лютого

Читати бiльше »»

Чемпіонат України U-17. Результати першого ігрового дня та розклад турніру

У Києві триває Чемпіонат України серед дитячо-юнацьких команд 2001-2002 р.н. До вашої уваги підсумки поєдинків першого дня турніру та повний розклад матчів турніру.

Учасники:

ДЮСШ «Переможець»-2001 м. Київ

Читати бiльше »»

Чемпіонат України (U-17). 2 тур. Результати другого ігрового дня + ВІДЕО

У Дніпрі напередодні відбулись матчі другого ігрового дня другого «з’їзного» туру чемпіонату України серед юнаків 2000-2001 р. н. Пропонуємо Вашій увазі результати та відео огляди матчів.

15 лютого

Читати бiльше »»

Сторінки

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 5 15
2 Енергія (Львів) 5 13
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 5 10
4 ХІТ (Київ) 5 9
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 5 4
7 АФФК Суми (Суми) 5 4
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 4
9 Сокіл (Хмельницький) 5 4
10 Кардинал-Рівне (Рівне) 5 1
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!