Головна / Ліга чемпіонів УЄФА з футзалу

Кирило Ципун: «Зробимо усе від себе залежне, аби потішити вболівальників яскравою грою та результатом»

Голкіпер «Продексіма» та збірної України Кирило Ципун розповів про виступ херсонців у основному раунді Ліги чемпіонів, налаштування на поєдинки елітного раунду, а також завдання збірної України в основному раунді європейського етапу кваліфікації до чемпіонату світу.

Читати бiльше »»

«Продексім» дізнався суперників у елітному раунді Ліги чемпіонів

Сьогодні у штаб-квартирі УЄФА відбулася церемонія жеребкування елітного раунду Ліги чемпіонів. Єдиний представник України – херсонський «Продексім» потрапив до групи D та проводитиме свої матчі у Мінську.

Читати бiльше »»

«Продексім» фінішував на другому місці у групі 2 основного раунду Ліги чемпіонів

Підопічні Хаві Родрігеса впевнено здолали азербайджанський «Араз» в останньому турі основного раунду Ліги чемпіонів, однак, поступилися першою сходинкою португальській «Бенфіці» за рахунок гіршої різниці забитих та пропущених м'ячів.

Читати бiльше »»

«Халле Гоойк» (Бельгія) – «Продексім» (Україна) – 3:7. Післямова

Пропонуємо вашій увазі післяматчеві коментарі головних тренерів та універсалів бельгійського «Халле Гоойк»​ і херсонського «Продексіма»​ – Фернандо Гонсалвеша та Габріеля Грелло, а також Хаві Родрігеса і Роніньо.

Читати бiльше »»

«Бенфіка» (Португалія) – «Продексім» (Україна). Післямова

Пропонуємо вашій увазі післяматчеві коментарі головних тренерів та універсалів лісабонської «Бенфіки»​ і херсонського «Продексіма»​ – Жоеля Рочі та Андре Коельо, а також Хаві Родрігеса і Віталія Скорого.

Читати бiльше »»

Визначено дати та час початку матчів «Продексіма» в основному раунді Ліги чемпіонів

Херсонський клуб дізнався свій календар у групі 2 основного раунду Ліги чемпіонів.

Розклад поєдинків виглядає таким чином:

9 жовтня

18:30. «Бенфіка» (Португалія) – «Продексім» (Україна)

Читати бiльше »»

Сторінки

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!