Головна / Манзана-2

Кубок України: суддівські призначення на матч Єкатеринославхліб – Маnzana-2

Оприлюднені суддівські призначення на перший матч другого етапу Попереднього раунду Кубка України між командами «Єкатеринославхліб» (Дніпро) та «Мanzana-2» (Київ)

26 листопада.

Читати бiльше »»

Манзана-2 переграє ІнБев-Полісся і в матчі-відповіді Кубка України

В матчі-відповіді Першого попереднього етапу Кубка України київська Манзана-2 в спорткомплексі НУХТ перемогла житомирський ІнБев-Полісся з рахунком 2-1. В першому матчі перемогу також святкували кияни - 5-2.

Читати бiльше »»

Кубок України: суддівські призначення на матч Manzana-2 – ІнБев

Стали відомі суддівські призначення на матч-відповідь першого Попереднього раунду Кубка України між столичною «Манзаною-2» та житомирським «ІнБевом». Обслуговувати поєдинок будуть П. Васьківський та Р. Гейло (обидва – з Київської області).

Читати бiльше »»

ІнБев-Полісся – Манзана-2 – 2:5. Післямова

Після закінчення першого поєдинку Кваліфікаційного раунду Кубка України, в якому київська «Манзана-2» обіграла житомирський «ІнБев-Полісся», представники команд поділилися своїми думками щодо матчу.

Читати бiльше »»

Манзана-2 обіграла ІнБев-Полісся у першому матчі Кваліфікаційного раунду Кубка України + ВІДЕО

У Житомирі відбувся перший матч Кваліфікаційного раунду Кубка України з футзалу, в якому місцевий «ІнБев-Полісся» приймав столичну «Манзану-2». Гості фактично з перших хвилин прибрали ініціативу до своїх рук, і це вилилося у швидкий гол Федоренка.

Читати бiльше »»

Кубок України: суддівські призначення на перший матч Кваліфікаційного раунду

Стали відомі суддівські призначення на перший поєдинок Кваліфікаційного раунду Кубка України сезону 2016/2017 між житомирським МФК «ІнБев-Полісся» та київською «Манзаною-2». Обслуговувати цю гру буде наступна бригада арбітрів: В. Дзюра (Рівне), М. Слободянюк (Вінниця), М.

Читати бiльше »»

Сторінки

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 11 27
2 ХІТ (Київ) 11 24
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 11 22
4 Енергія (Львів) 11 22
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 11 16
6 АФФК Суми (Суми) 11 11
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 11 11
8 ІнБев (Житомир) 11 9
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 12 7
10 Сокіл (Хмельницький) 10 6
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!