Головна / Студенти

Збірна НПУ – володар Кубка України серед жіночих команд ЗВО

У селі Крижанівка (Одеська обл.) завершився Кубок України серед жіночих команд закладів вищої освіти-2020. Пропонуємо вашій увазі підсумкові результати турніру.

Матч за 7-ме місце

Читати бiльше »»

Кубок України з футзалу серед жіночих команд ЗВО. День 3. LIVE

Пропонуємо вашій увазі відеотрансляцію матчів вирішального ігрового дня розіграшу Кубка України з футзалу серед жіночих команд закладів вищої освіти, який триває селі Крижанівка (Одеська обл.).

13-те березня

Читати бiльше »»

Кубок України з футзалу серед жіночих команд ЗВО. Підсумки другого ігрового дня

Пропонуємо вашій увазі результати матчів другого ігрового дня розіграшу Кубка України з футзалу серед жіночих команд закладів вищої освіти, який триває у селі Крижанівка (Одеська обл.).

Група А

Читати бiльше »»

Кубок України з футзалу серед жіночих ЗВО. День 2. LIVE

Пропонуємо вашій увазі відеотрансляцію матчів другого ігрового дня розіграшу Кубка України з футзалу серед жіночих команд закладів вищої освіти, який триває селі Крижанівка (Одеська обл.).

Група А

Читати бiльше »»

Кубок України з футзалу серед жіночих ЗВО. Підсумки першого ігрового дня

Пропонуємо вашій увазі результати матчів першого ігрового дня розіграшу Кубка України з футзалу серед жіночих команд закладів вищої освіти, який триває у селі Крижанівка (Одеська обл.).

Група А

Читати бiльше »»

Кубок України з футзалу серед жіночих ЗВО. LIVE

Пропонуємо вашій увазі відеотрансляцію матчів першого ігрового дня розіграшу Кубка України з футзалу серед жіночих команд закладів вищої освіти, який триває селі Крижанівка (Одеська обл.).

Читати бiльше »»

Сторінки

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!