Головна / Юнацька збірна U-19

Олексій Сагайдаченко: «Якби не карантинні обмеження, впродовж року ми б провели спаринги з угорцями, бельгійцями, італійцями, іспанцями та поляками»

Тренер воротарів юнацької збірної України (U-19) Олексій Сагайдаченко підбив підсумок НТЗ, який нещодавно завершився у Харкові та розповів про майбутні плани команди.

Читати бiльше »»

Віталій Одегов оголосив склад юнацької збірної України (U-19) на НТЗ у Харкові

Головний тренер юнацької збірної України (U-19) Віталій Одегов визначив перелік гравців, які візьмуть участь у навчально-тренувальному зборі у Харкові.

Читати бiльше »»

Віталій Одегов оголосив склад юнацької збірної України (U-19) на НТЗ в Ужгороді

Головний тренер юнацької збірної України (U-19) Віталій Одегов визначив перелік гравців, які візьмуть участь у навчально-тренувальному зборі в Ужгороді.

Воротарі: Микола Гуйван, Микола Хомяк (обидва – «Ураган-2-КФВ»)

Читати бiльше »»

Віталій Одегов оголосив перелік гравців, які візьмуть участь у «Montaigu Futsal Cup»

Юнацька збірна України (U-19) зіграє на міжнародному турнірі «Montaigu Futsal Cup», який проходитиме у Франції з 23 по 24 серпня.

Для участі у ньому Віталій Одегов викликав таких гравців:

Читати бiльше »»

Віталій Одегов: «У серпні юнацька збірна України відправиться на турнір до Франції»

Головний тренер юнацької збірної України Віталій Одегов підбив підсумки навчально-тренувального збору команди та розповів про її подальші плани підготовки до фінальної частини Євро-2019.

Читати бiльше »»

Віталій Одегов оголосив перелік гравців, які візьмуть участь у навчально-тренувальному зборі

З 27 по 30 травня у Харкові юнацька збірна України (U-19) проведе навчально-тренувальний збір, присвячений підготовці до фінальної частини Євро-2019.   

Для участі у ньому Віталій Одегов викликав таких гравців:

Читати бiльше »»

Сторінки

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 10 24
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 9 19
3 Енергія (Львів) 9 19
4 ХІТ (Київ) 8 18
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 10 13
6 Моноліт-Viva Cup (Харків) 9 10
7 ІнБев (Житомир) 10 8
8 АФФК Суми (Суми) 8 7
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 10 6
10 Сокіл (Хмельницький) 9 6
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!