Головна / Юнацький Євро-2019

Визначилися всі учасники фінальної частини юнацького Євро-2019

Минулих вихідних завершився Основний раунд юнацького Євро-2019. Сім переможців груп приєдналися до збірної Латвії та на початку вересня вирушать до Риги для участі у фінальній частині змагань.

Читати бiльше »»

Юнацька збірна України кваліфікувалася до фінальної частини Євро-2019

У другому матчі ігрового дня групи 4 Основного раунду юнацького Євро-2019 збірна Бельгії розтрощила македонців з рахунком 9:0 та зробила підопічних Віталія Одегова недосяжними для всіх опонентів.

Читати бiльше »»

Юнацька збірна України здобула перемогу у стартовому матчі Основного раунду Євро-2019

Підопічні Віталія Одегова оформили вольову звитягу над бельгійськими однолітками у матчі-відкритті групи 4 Основного раунду юнацького Євро-2019.

Читати бiльше »»

Сьогодні юнацька збірна України стартує в Основному раунді Євро-2019

О 17:00 у Скоп'є підопічні Віталія Одегова розпочнуть свою боротьбу за кваліфікацію до фінальної частини юнацького Євро-2019, яка з 8 по 14 вересня проходитиме у латвійській Ризі.

Читати бiльше »»

Юнацька збірна України вирушила до Скоп`є

Сьогодні підопічні Віталія Одегова вирушили до Північної Македонії, де з 26 по 29 березня проведуть 3 поєдинки у рамках Основного раунду юнацького Євро-2019.

До списку з 12 футзалістів потрапили такі гравці:

Читати бiльше »»

Визначився перелік матчів Основного раунду юнацького Євро-2019, які обслуговуватиме Ярослав Вовчок

Арбітр із Івано-Франківська працюватиме на поєдинках групи 7 Основного раунду юнацького Євро-2019, матчі якої відбудуться у хорватському Карловаці.

Читати бiльше »»

Визначився розклад матчів юнацької збірної України в Основному раунді Євро-2019

UEFA офіційно оприлюднив розклад матчів Основного раунду Євро-2019 серед юнацьких команд за участі збірної України.

Нагадаємо, що підопічні Віталія Одегова потрапили до групи 4, де зіграють зі збірними Румунії, Бельгії та господарем турніру – Македонією.

Читати бiльше »»

Сторінки

Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 24
2 Продексім (Херсон) 12 22
3 ХІТ (Київ) 12 22
4 Енергія (Львів) 12 15
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 12 11
6 Титан (Покровське) 12 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!