Головна / Кубок України

Схема Кубку України 2017/2018

Перший попередній етап
Другий попередній етап
1/8 фіналу
1/4 фіналу
ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ
Nick&Ars (Харків)
Manzana-2 (Київ)
Manzana-2 (Київ)
Nick&Ars (Харків)
Four Rooms (Харків)
Катеринославхліб (Дніпро)
Катеринославхліб (Дніпро)
Four Rooms (Харків)
Фаворит (Кривий Ріг)
Делівері (Одеса)
Делівері (Одеса)
Фаворит (Кривий Ріг)
Епіцентр К (Чернівці)
Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
Епіцентр К (Чернівці)
Епіцентр К3 (Київ)
Рятувальник (Ромни)
Рятувальник (Ромни)
Епіцентр К3 (Київ)
ЮВІКО (Дніпро)
Фаетон (Одеса)
Фаетон (Одеса)
ЮВІКО (Дніпро)
Невгамовні (Львів)
Епіцентр К10 (Ів.-Франківськ)
Епіцентр К10 (Ів.-Франківськ)
Невгамовні (Львів)
RED (Київ)
СумДУ (Суми)
СумДУ (Суми)
RED (Київ)
Епіцентр К-Авангард (Одеса)
Баварія (Енергодар)
Баварія (Енергодар)
2-4
Епіцентр К-Авангард (Одеса)
SKIDKA-Ірпінь (Київ)
Viva Cup (Харків)
Viva Cup (Харків)
SKIDKA-Ірпінь (Київ)
МКВ (Одеса)
АРПI (Донецьк)
АРПI (Донецьк)
МКВ (Одеса)
М'ясна традиція (Дніпро)
Стелс (Херсон)
Стелс (Херсон)
М'ясна традиція (Дніпро)
Катеринославхліб (Дніпро)
Manzana-2 (Київ)
Manzana-2 (Київ)
Катеринославхліб (Дніпро)
Делівері (Одеса)
Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
Делівері (Одеса)
Епіцентр К3 (Київ)
ЮВІКО (Дніпро)
ЮВІКО (Дніпро)
Епіцентр К3 (Київ)
СумДУ (Суми)
Епіцентр К10 (Ів.-Франківськ)
Епіцентр К10 (Ів.-Франківськ)
СумДУ (Суми)
Viva Cup (Харків)
Епіцентр К-Авангард (Одеса)
Епіцентр К-Авангард (Одеса)
+:-
Viva Cup (Харків)
М'ясна традиція (Дніпро)
МКВ (Одеса)
МКВ (Одеса)
М'ясна традиція (Дніпро)
 
МКВ (Одеса)
Локомотив (Харків)
Локомотив (Харків)
МКВ (Одеса)
Кардинал-Рівне
СумДУ (Суми)
СумДУ (Суми)
Кардинал-Рівне
Титан-Зоря (Покровське)
Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
Титан-Зоря (Покровське)
Юні-Ламан (Чорноморськ)
Епіцентр К3 (Київ)
Епіцентр К3 (Київ)
Юні-Ламан (Чорноморськ)
Ураган (Ів.-Франківськ)
Енергія (Львів)
Енергія (Львів)
Ураган (Ів.-Франківськ)
ХІТ (Київ)
Продексім (Херсон)
Продексім (Херсон)
ХІТ (Київ)
Епіцентр К-Авангард (Одеса)
Катеринославхліб (Дніпро)
Катеринославхліб (Дніпро)
Епіцентр К-Авангард (Одеса)
ЛТК/ІнБев/НПУ
Сокіл (Хмельницький)
Сокіл (Хмельницький)
ЛТК/ІнБев/НПУ
Локомотив (Харків)
Кардинал-Рівне
Кардинал-Рівне
Юні-Ламан (Іллічівськ)
Юні-Ламан (Іллічівськ)
Титан-Зоря (Покровське)
Енергія (Львів)
ХІТ (Київ)
ХІТ (Київ)
Енергія (Львів)
Катеринославхліб (Дніпро)
Сокіл (Хмельницький)
Сокіл (Хмельницький)
Катеринославхліб (Дніпро)
 
 
?-?
 
 
?-?
 
 
?-?
 

ПІСЛЯМОВА-11. Огляд окремих ігрових епізодів + ВІДЕО

Комітет арбітражу Асоціації футзалу України пропонує Вашій увазі гляд окремих ігрових епізодів матчів 11 туру чемпіонату України з футзалу серед команд Вищої ліги «Екстра-ліга», Кубку України та Юнацької Екстра-ліги (U-16) сезону 2017/2018 р. р.:

Читати бiльше »»

Кубок України: призначення арбітрів на матчі Другого Попереднього етапу 25-26 листопада

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб, які працюватимуть на матчах Другого Попереднього етапу Кубку України сезону 2017/2018 р. р.

25 листопада.

Читати бiльше »»

Кубок України: результати матчів першого Попереднього раунду 3-5 листопада

3 та 5 листопада відбулись два останніх поєдинки першого Попереднього раунду розіграшу Кубку України сезону 2017/2018 р. р. Пропонуємо Вашій увазі їх результати.

Читати бiльше »»

Кубок України: анонс матчів 3-5 листопада

У перший уїк-енд листопада будуть зіграні два останніх поєдинки першого Попереднього раунду розіграшу Кубку України сезону 2017/2018 р. р. Вони відбудуться в Івано-Франківську та Кривому Розі. І саме там стануть відомі два останніх володаря путівок до другого Попереднього раунду.

Читати бiльше »»

Кубок України: призначення арбітрів на матчі першого попереднього раунду 3-5 листопада

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб, які працюватимуть на матчах першого Попереднього раунду Кубку України 3-5 листопада.

3 листопада.

Читати бiльше »»

Кубок України: результати матчів першого Попереднього етапу 28-31 жовтня + ВІДЕО (ОНОВЛЕНО)

З 28 по 31 жовтня відбулись чергові поєдинки першого Попереднього раунду Кубку України. За їх підсумками визначилась більшість команд, які зіграють у другому Попередньому раунді. Пропонуємо Вашій увазі результати матчів. 

28 жовтня.  

Читати бiльше »»

«СумДУ» - «Катеринославхліб» - 2:5. Післямова + ВІДЕО

Пропонуємо Вашій увазі післяматчеві коментарі головних тренерів «СумДУ» та «Катеринославхліба» - Сергія Песоцького та Юрія Зацепілова.

Сергій Песоцький, головний тренер ФК «СумДУ» (Суми):

Читати бiльше »»

Офіційно: «Січ Юнайтед» зараховано технічну поразку в матчі-відповіді проти «Viva Cup»

До офісу Асоціації футзалу України за кілька днів до матчу-відповіді першого Попереднього раунду Кубку України між командами «Viva Cup» (Харків) та «Січ Юнайтед» (Запоріжжя) надійшов лист від запорізького клубу, в якому йдеться про неможливість виїзду СК «Січ Юнайтед

Читати бiльше »»

Кубок України: призначення арбітрів на матчі першого Попереднього раунду 28-31 жовтня

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі першого Попереднього раунду Кубку України, які відбудуться з 28 по 31 жовтня.

28 жовтня.

Читати бiльше »»

Сторінки

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!