Головна / Жінки / Вища ліга

Офіційно: визначено призерів сезону 2019/2020 у Вищій лізі серед жіночих команд

2 липня відбулося засідання Виконкому Асоціації футзалу України. Головним питанням його порядку денного стало:

1) завершення чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги з футзалу сезону 2019/2020 років та визначення його призерів.

Читати бiльше »»

Анна Шульга: «Починаю думати про новий сезон, і з нетерпінням чекаю свого повернення на паркет»

Універсал збірної України та київського «Будстара-НПУ» Анна Шульга підбила підсумки сезону у Вищій лізі серед жіночих команд, а також розповіла про свій старт кар’єри та досвід виступів за кордоном.

– Як проводиш час на карантині?

Читати бiльше »»

Таїсія Бабенко: «Наполегливо працюватиму для того, щоб повернутися до складу збірної»

Універсал «ПЗМС» Таїсія Бабенко підбила підсумки регулярного сезону у Вищій лізі серед жіночих команд, провела невеличкий екскурс в історію жіночого футзалу на Полтавщині та трохи більше розповіла про свою тривалу відсутність у збірній України.

Читати бiльше »»

Тарас Шпичка: «У жіночому футзалі «IMS-НУХТ» встановив високу планку»

Головний тренер київського «IMS-НУХТ» Тарас Шпичка підбив підсумки регулярного чемпіонату у Вищій лізі серед жіночих команд та розповів про загальне враження від сезону.

Читати бiльше »»

Данило Єрьомка: «Цього сезону у нашого клубу вийшло далеко не все»

Президент ЖФК «Тесла-Збірна Харківської області» Данило Єрьомка проаналізував частину сезону, що минула у Вищій лізі, а також розповів про історію становлення команди та її структуру.

Читати бiльше »»

27 вересня відбудеться жеребкування календаря Вищої ліги серед жіночих команд

Завтра о 13:00 у київському Будинку футболу відбудеться жеребкування календаря сезону 2019/2020 Вищої ліги серед жіночих команд.

Зазначимо, що у новому сезоні Вищої ліги візьмуть участь 6 команд:

Читати бiльше »»

Сторінки

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 5 15
2 Енергія (Львів) 5 13
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 5 10
4 ХІТ (Київ) 5 9
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 5 4
7 АФФК Суми (Суми) 5 4
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 4
9 Сокіл (Хмельницький) 5 4
10 Кардинал-Рівне (Рівне) 5 1
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!