Головна / Діти / Кубок України

Кубок України (U-10): результати матчів третього дня та розклад трансляцій четвертого

Пропонуємо вашій увазі підсумки матчів третього ігрового дня та розклад прямих трансляцій сьогоднішніх поєдинків Кубка України (U-10), який триває у Шостці.

2 жовтня

Читати бiльше »»

Кубок України (U-10): результати матчів другого дня та розклад трансляцій третього

Пропонуємо вашій увазі підсумки матчів другого ігрового дня та розклад прямих трансляцій сьогоднішніх поєдинків Кубка України (U-10), який триває у Шостці.

1 жовтня

Читати бiльше »»

Кубок України (U-10): результати матчів першого дня та розклад трансляцій другого

Пропонуємо вашій увазі підсумки матчів першого ігрового дня та розклад прямих трансляцій сьогоднішніх поєдинків Кубка України (U-10), який триває у Шостці.

30 вересня

Читати бiльше »»

У Чорноморську відбудеться дитячий турнір «Chernomorsk Cup» (U-13)

З 14 по 21 червня у Чорноморську (Одеська обл.) пройдуть поєдинки першого Всеукраїнського літнього турніру з футзалу під егідою ДЮФ АФУ «Chernomorsk Cup» (U-13).

У змаганнях візьмуть участь 8 команд:

Читати бiльше »»

Кубок України (U-12). Підсумки третього ігрового дня та розклад трансляцій вирішальних матчів

Пропонуємо вашій увазі результати матчів третього ігрового дня та розклад трансляцій поєдинків заключного дня Кубка України U-12, який триває у Шостці.

Читати бiльше »»

Кубок України (U-12). Підсумки групового етапу та розклад третього ігрового дня

Пропонуємо вашій увазі результати матчів другого ігрового дня та розклад трансляцій поєдинків стадії плей-офф Кубка України U-12, який триває у Шостці.

16 квітня

Читати бiльше »»

Чернівецька «Буковина» – володар Кубка України (U-13)

З понеділка по четвер у Кам`янці-Подільському проходили поєдинки Кубка України  (U-13). У рамках останнього ігрового дня команди визначили остаточний розподіл місць на турнірі. Пропонуємо вашій увазі результати вирішальних поєдинків.  

Матч за 15 місце

Читати бiльше »»

Кубок України (U-11). Результати першого ігрового дня + розклад матчів групового етапу

Пропонуємо вашій увазі результати стартового ігрового дня та розклад матчів групового етапу турніру Кубка України (U-11), який триває у Білозір'ї.

Група А

21 січня

Читати бiльше »»

Сторінки

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 5 15
2 IMS-НУХТ (Київ) 5 9
3 Університет Драгоманова (Київ) 4 3
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 4 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!