Елітний Фінал АФЛУ. День 1. LIVE

Пропонуємо Вашій увазі прямі трансляції матчів першого ігрового дня Елітного фіналу Аматорської футзальної ліги України, який проходить у Луцьку.

31 березня 2017 року, п'ятниця. ТРЦ «Адреналін-Сіті». Спортивний зал № 1

10.00. Група «E». «RED» (Київ) – «Бренд Груп» (Луцьк)
11.00. Група «E». «Вікторія» (Краматорськ) – «Енерго» (Кропивницький)
12.00. Група «B». «Енергія» (Житомир) – «Коксохімік» (Авдіївка)
13.00. Група «В». «Надія-2» (Хорів) – «Лідер» (Чернівці)
14.00. Група «E». «Енерго» (Кропивницький) – «RED» (Київ)
15.00. Група «Е». «Бренд Груп» (Луцьк) – «Вікторія» (Краматорськ)
16.00. Група «В». «Лідер» (Чернівці) – «Енергія» (Житомир)
17.00. Група «D». «PARTIZAN» (Київ) – «ВІГО» (Тернопіль)
18.00. Група «D». «Моноліт» (Харків) – «Металург» (Соколовське) 
19.00. Група «В». «Коксохімік» (Авдіївка) – «Надія-2» (Хорив) 
20.00. Група «D». «Металург» (Соколовське) – «PARTIZAN» (Київ) 
21.00. Група «D». «ВІГО» (Тернопіль) – «Моноліт» (Харків) 

31 березня 2017 року, п'ятниця. ТРЦ «Адреналін-Сіті». Спортивний зал № 2
11.30. Група «C». «Володимир» (Тиврів) – «УжНЕТ» (Ужгород) 
12.30. Група «С». «Коростень» (Житомирська область) – «Чайка» (Кремінна) 
13.30. Група «А». «Чорне море» (Одеса) – «Тартак» (Дрогобич) 
14.30. Група «А». «Насосенергомаш» (Суми) – «Шахтар» (Дніпро) 
15.30. Група «С». «Чайка» (Кремінна) – «Володимир» (Тиврів)
16.30. Група «С». «УжНЕТ» (Ужгород) – «Коростень» (Житомирська область)
17.30. Група «А». «Шахтар» (Дніпро) – «Чорне море» (Одеса)
18.30. Група «А». «Тартак» (Дрогобич) – «Насосенергомаш» (Суми) 

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!