Кубок Регіонів АФЛУ. Перший день. LIVE

До вашої уваги посилання на прямі трансляції матчів АФЛУ у СК СДПУ та СК СумДУ.

СК СДПУ

12:40  Група A  Епіцентр К - Forex Club (Хмельницький) - Лугексперт (Сєвєродонецьк, Луганська обл.) 

13:30  Група B  Food Center (Суми) - Нова Поліція (Кропивницький)

14:20  Група C  LEX-VSK (Суми) - ЛІЯ (Сухий Єланець, Миколаївська обл.)

15:10  Група A  Енерго (Кропивницький) - Епіцентр К - Forex Club (Хмельницький)

16:00  Група B  Нова Поліція (Кропивницький) - Бренд (Луцьк)

16:50  Група C  ЛІЯ (Сухий Єланець, Миколаївська обл.) - East West (Бердичів, Житомирська обл.)

17:40  Група A  Лугексперт (Сєвєродонецьк, Луганська обл.) - Енерго (Кропивницький)

18:30  Група B  Бренд (Луцьк) - Food Center (Суми)

19:20  Група C  East West (Бердичів, Житомирська обл.) - LEX-VSK (Суми)

СК СумДУ

11:00  Група D  Сатурн (Вапнярка, Вінницька обл.) - Продексім-2 (Херсон) 

11:50  Група E  Атлетик (Бровари, Київська обл.) - Вікторія (Краматорськ, Донецька обл.)

12:40  Група F  Володимир (Тиврів, Вінницька обл.) - Торпедо (Миколаїв)

13:30  Група G  PARTIZAN (Київ) - Локомотив (Лиман, Донецька обл.)

14:20  Група D  Продексім-2 (Херсон) - Квадр (Харків)

15:10  Група E  Вікторія (Краматорськ, Донецька обл.) - Сумиобленерго (Суми)

16:00  Група F  Торпедо (Миколаїв) - Чайка (Кремінна, Луганська обл.)

16:50  Група G  Локомотив (Лиман, Донецька обл.) - Олімпік (Ужгород)

17:40  Група D  Квадр (Харків) - Сатурн (Вапнярка, Вінницька обл.)

18:30  Група E  Сумиобленерго (Суми) - Атлетик (Бровари, Київська обл.)

19:20  Група F  Чайка (Кремінна, Луганська обл.) - Володимир (Тиврів, Вінницька обл.)

20:10  Група G  Олімпік (Ужгород) - PARTIZAN (Київ)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!