Чемпіонат України (U-15). Результати першого ігрового дня + календар турніру

В Івано-Франківську триває чемпіонат України серед юнаків 2003-2004 років народження. До вашої уваги результати першого ігрового дня та розклад турніру.

УЧАСНИКИ:

«Академія НФК «Ураган» (м. Івано-Франківськ)
«Рочин»-ДЮСШ №1 (м. Червоноград, Львівська обл.)
МФК «Вінниця» (м. Вінниця)
ФСК «Іллічівець» (м. Чорноморськ, Одеська обл.)
ДЮСШ м. Роздільна (Одеська обл.)
«Темп-ЗАЕС-Продексім» (м. Енергодар, Запорізька обл.)
«Таврія-Атомник» (м. Васильківка, Запорізька обл.)
ДЮСШ «Волна»-«Ехо» (м. Харків)

Група А

26 березня

ФСК «Іллічівець» – «Таврія-Атомник» – 6:0

«Темп-ЗАЕС-Продексім» – «Рочин»-ДЮСШ №1 – 0:5

27 березня

«Рочин»-ДЮСШ №1 – ФСК «Іллічівець»

«Таврія-Атомник» – «Темп-ЗАЕС-Продексім»

28 березня

ФСК «Іллічівець» – «Темп-ЗАЕС-Продексім»

«Рочин»-ДЮСШ №1 – «Таврія-Атомник»

№ з/п

Команда

1

2

3

4

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ФСК «Іллічівець»

м. Чорноморськ

 

 

 

6-0

6

0

3

1

2

«Темп-ЗАЕС-Продексім»

м. Енергодар

 

 

0-5

 

0

5

0

3

3

«Рочин»-ДЮСШ №1

м. Червоноград

 

5-0

 

 

5

0

3

2

4

«Таврія-Атомник»

м. Васильківка

0-6

 

 

 

0

6

0

4

Група Б

26 березня

«Академія НФК «Ураган» – ДЮСШ «Волна»-«Ехо» – 7:0   

МФК «Вінниця» – ДЮСШ м. Роздільна – 2:3

27 березня

ДЮСШ «Волна»-«Ехо» – МФК «Вінниця»

ДЮСШ м. Роздільна – «Академія НФК «Ураган»

28 березня

МФК «Вінниця» – «Академія НФК «Ураган»

ДЮСШ «Волна»-«Ехо» – ДЮСШ м. Роздільна

№ з/п

Команда

1

2

3

4

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

МФК «Вінниця»

м. Вінниця

 

 

 

2-3

2

3

0

3

2

«Академія НФК «Ураган»

м. Івано-Франківськ

 

 

7-0

 

7

0

3

1

3

ДЮСШ «Волна»-«Ехо»

м. Харків

 

0-7

 

 

0

7

0

4

4

ДЮСШ

м. Роздільна

3-2

 

 

 

3

2

3

2

 28 березня

Матчі плей-офф

Матчі за 5-8 місця

І півфінал 

3 місце групи А - 4 місце групи Б

ІІ півфінал

3 місце групи Б - 4 місце групи А

Матчі за 1-4 місця

І півфінал 

1 місце групи А - 2 місце групи Б

ІІ півфінал

1 місце групи Б - 2 місце групи А

29 березня

Матч за 7 місце

Матч за 5місце

Матч за 3 місце

Матч за 1 місце

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!